Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    myslíš, že tých päť otáznikov Ti pomôže? Prečítaj si Dohodu, ktorú máš s FS uzavretú. Tam máš čierne na bielom v článku 3 ods. 1 napísané, že FS zabezpečí nepretržitú prevádzku elektronickej podateľne v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:30..... takže netuším, prečo sa rozčuľuješ - čítaj zmluvy, čo podpisuješ.....
    giga123 podľa reakcií ktoré som tu čítala,, tak to často nefunguje ani v čase, ktorý uvádzaš. okrem toho , mohli by rátať s tým, že účtovníci budú pracovať aj cez víkendy, nakoľko formuláre sprístupnia až koncom februára
    tictac7 ...a čo?! Ja sa ich nezastávam, ani som sem neopisovala celé znenie toho článku. Mňa to serie tak isto, ale sa nerozčuľujem - im je to jedno a ja si budem len zdravie ničiť - ešte ušetria, že sa nedožijem dôchodku - takú radosť im neurobím

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    ja som včera odosielala v pohode aj po 16.30. Pozerám na potvrdenke je odoslané o 16.56.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Málo informácii, NA čom frčíš, edane (edane windovs, edane java) finančná správa? O aké dp sa jedná :dppo, dpfob dpfoa? alebo treba zobrať guľu od kúzelníka
    ecompka Ja chcem poslat DP B a k tomu prílohu potvrdenie zo zamestnania. Potvrdenie som naskenovala a chcem ho priložit ako prílohu DP a nechce mi to prejst. Nemáte skúsenost, ako treba prilozit prilohu?

    podarilo sa niekomu dnes odoslať DP+výkazy????? Mne sa stále krúti len to koliesko . Som z toho zúfalá. takto sa pracovať nedá.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.