Zavrieť

Porady

Neide mi vytlačiť daňové priznanie zo stranky finančnej správy. Ako na to ?

Vyplním ho, stlačím kontrolu, chcem tlačiť, dá mi to do ZIP-u, rozzipujem do PDF a tam mi natiahne prázdny formulár bez údajov. Už som zúfalá
ani1 kliknem na tlačiť, zip súbor si otvorím v priečinku, prekopírujem na lokálny. disk, tam rozzipujem, ale nikde nevidím možnosť vybrať si s príponou fdf, ako sa píše vyššie, otvorí mi priznanie Prázdne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    1. uložíš ZIP-formát napr. na plochu
    2. otvoríš
    3. tie PDF-formáty prekopíruješ napr.zasa na plochu
    4. z plochy tie PDF-ky už vieš otvoriť, aj sa ti načítajú údaje.
    Hakika Ďakujem.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    podstatné je, že ked rozzipuješ, tak si musíš ovoriť .fdf súbor a nie pdf.
    DP vytlačíš aj s údajmi, ale potvrdenie o podaní tlačí len prázdne.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    CHIC na konci formulara klikni nielen na "Vytlač" ale potom aj na "Potvrdenie", uloz zip, rozbal a mas potvrdenie o podani aj s vyplnenymi udajmi.
    Hakika Ďakujem Kejka, Chic, už som s tým zmaturovala.
    Eklu No konečne som hľadala čo som potrebovala, mala som presne ten istý problém, a samozrejme na technickej podpore posielajú predvolené súbory, ktoré vôbec nepotrebujem a to čo už viem. ďakujem
    hanelie načo si to komplikovať - DP si vytlačím v softe, skontrolujem podľa DP v historií komunikácie, vytlačím si len potvrdenie o podaní
    Eklu No ide hlavne o priznania FO A a B-paušál lebo tie neúčtujeme, ale FS nám to tento rok vôbec neuľahčuje, a po minulé roky fungovalo bez problémov
      zbaliť

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    keď niečo robím, tak čítam, čo mi to píše. A ono Ti to píše, že rozbaliť si to máš na disku a odtiaľ tlačiť. Teda musíš vybrať "Rozbaliť do" a tam mu dať cestu na disk, kam Ti to má uložiť a až odtiaľ to môžeš tlačiť, teda dáš otovoriť ten fdf súbor a už to ide...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Hakika Ďakujem za poučenie tictac7. Predtým ako sa niečo opýtam zvyknem všetky mne dostupné veci preštudovať a keď sa k ničomu nedopátram, až potom sa opýtam. A toto kto vymyslel, tak podľa mňa dostal prémiu za to, že to spravil čím komplikovanejšie. Otras.
    Centrum veru otras, namiesto jedného kliku vytlačiť, prečo to museli takto skomplikovať, však máme času dosť ....,
    nika.sum presne ja som sa s tym tiez trapila pri jednom podani, ostatne tlacim zo softweru a veru mi to neslo a nemala som cas sa s tym trapit, tak som si to este nevytlacila, islo o nulove DP....neviem preco to nemoze byt jednoduchsie?
    cloe No a čo sa týka tlačenia potvrdenia, tak než sa tam preklikám, aby sa mi vytlačilo už vyplnené, tak to mám 2x vypísané perom. Hrúúúúúúúúza, des........
    kn-alka po vyplnení tlačiva dole treba kliknúť aj na potvrdenie, takisto uložiť na disk ... mne to pekne natiahlo údaje a vytlačilo
      zbaliť

    bikam je offline (nepripojený) bikam

    bikam
    Ja sa chcem spýtať, keď si chcem daň. priznanie najprv uložiť (chcem ho dokončiť neskôr), stlačím tlačidlo dole uložiť a .... nič. Nedeje sa nič. Žiadna tabuľka s "uložiť". Používam Operu. Ako mám postupovať? Ďakujem.
    ani1 trápim sa už dve hodiny a neviem tlačiť, a robila som to podľa vyššie uvedených príspevkov....

    Neide mi vytlačiť daňové priznanie zo stranky finančnej správy. Ako na to ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.