Zavrieť

Porady

Ako nájsť parťákov na turistiku?

Zdravím všetkých,

chcem Vás veľmi pekne poprosiť o rady a typy. Som úplná začiatočníčka a hľadám niekoho na výlety z BA - hocikam. Ide mi najmä o víkendy (dlhšie cesty si nemôžem plánovať) a skôr o kochanie sa krajinou a radosť z cesty, než o lámanie rekordov. Ideálny je človek, ktorému/ktorej odrástli deti a hľadá aktívne trávenie voľného času, ale pritom to nie je nejaký lazar (lebo fakt chcem niečo dlhodobé a živé a ak by to bol muž, nech to nie je nejaký zúfalec, ktorý hľadá vzťah/sex. Proste mal by to byť normálny človek, ktorý naozaj chce chodiť na túry.

Dala som si inzerát na dobrodruh.sk, ale cítila som sa trochu zvláštne, lebo mám 36 a väčšinou tam boli ľudia do 30 (max. 33). Pozrela som aj zoznamku - spoločné akcie, ale to bolo v podstate naozaj o hľadaní partnera, resp. niečoho nezáväzného na leto. Na hiking.sk som si (kvôli nulovým skúsenostiam) netrúfla.

Chcem sa opýtať, či mi niekto viete poradiť, akým spôsobom nájsť parťáka/parťáčku na turistiku? Chcem sa vyhnúť rôznym nedorozumeniam Vopred veľká vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    podmenavylet ďakujem veľmi pekne všetkým za pomoc, ste fakt super

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skoro v kazdom meste,obci,ci okrese je nejaky turisticky klub. Popytaj sa,alebo vy vygoogli podla bydliska, urcite nieco najdes. Aj u nas v okoli ich zopar funguje a uplne bez problemov chodi spolu aj mladez,aj stredny vek, aj dochodcovia. Zalezi od kondicky a trasy tury...
    podmenavylet ďakujem

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    osobne by som začal hľadať vonku kde chodím či chcem byť, alebo tu http://kbt.kluby.hiking.sk/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    podmenavylet ďakujem veľmi pekne, hneď sa prihlásim
    viktorviktor srandičky, srandičky, hovorí sa vykonám :-)
    podmenavylet sir yes sir
      zbaliť

    Ako nájsť parťákov na turistiku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.