Zavrieť

Porady

VEMA

Kto má VEMU???? Prosím pomoc
soraya skus konkretnu otazku - rada pomozem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hrdinka je offline (nepripojený) hrdinka

    hrdinka
    ja by som tiež potrebovala pomôcť... kde vo VEME zadám, že chcem urobiť Ročné zúčtovanie dane?
    Ďakujem.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hrdinka posúúúúvam... :-S
    Terezia13 rozklikni si časť, v ktorej je časť "dane" nájdeš tam ročné zúčtovanie, alebo keď máš otvorenú VEMU, dole úplne vpravo je vema klient, klikni a prejde na pôvodnú masku vemy. Tam otvoríš zostavy, zamestnanci a už tam vidíš ročné zúčtovanie dane
    hrdinka dakujem. Ja som zadala príjem od iného zamestnávateľa, vyplnila som formulár a darmo som dala Úplný výpočet, zamestnancovi sa ročné zúčtovanie dane vo mzde neobjavilo :-( niekde asi musím zakliknúť, v ktorom mesiaci to chcem dať do mzdy, alebo čosi také, nie?
    Terezia13 neviem to takto naspamäť, ale zadáva sa to v F alebo F28, musela by som si to pozrieť, už som to roky nezadávala, nepamätám si to
    soraya v Tabulke TORG2 zadas mesiace kedy sa my urobit rocne zuctovanie zamestnancom, vo formulari F1 zadaš do položky Vykonať ročné zúčtovanie dane hodnotu 1 alebo 2 z číselníka tým, ktorí ta požiadali o ročné zúčtovanie dane, potom prijmy od inych zamestnavatelov zadas do Zuctovanie dane/F28 Potvrdenia pre zučtovanie, do F11 Podklady zadaš vysky dochodkov a prijmy manželiek. Ak ma manzelku tak treba v F18 danove charakteristiky vyplnit udaje o manzelke a skontrolovat ci tam mas zadané spravne udaje za ten rok ( ci na zaciatku roka poberal alebo nepoberal dochodok) Deti ak si ziada doplatit danovy bonus mozes dat bud do F28 alebo do F24 Deti zamestnanca. Potom das vypocet a je to.
      zbaliť
    avalik 03.03.15 17:02 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.