Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Pokiaľ si si vedela zadať otázku, tak s odpoveďami si poradíš. Do toho úzkeho priestoru pod otázkou budeš písať a odošleš to klik na odpovedať. Vyskúšaj v niektorých jednoduchých otázkach a postupne na to prídeš. Komentár používaš, len keď chceš pod zodpovedanú otázku ešte niečo pridať....vysvetliť.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Tu je presný postup: http://www.porada.sk/t217751-navod-a...ml#post2363060

    Stačí ísť do niektorej z otázok ako prihlásení a nedá sa nevšimnúť si políčko na odpoveď.
    Tu v tvojej otázke ho nevidíš, keďže sama sebe odpovedať nemôžeš.

    Treba poštudovať návod a uzrejmiť si fungovanie Porady, nie je to úplne ako na diskusných stránkach, najlepšie odpovede stúpajú hore a slabšie klesajú - podľa ich hodnotenia.
    V komentároch sa upresňujú veci, či už zadanie otázky alebo dovysvetlenie odpovede.

    Ešte jedna dôležitá vec: Môžeš si nastaviť Porady ktoré ťa bavia resp. v ktorých sa vyznáš a tie ktoré ťa nezaujímajú tie nemusíš sledovať. Sledovanie niektorej z Porád znamená že na hlavnej stránke sa ti budú zobrazovať len otázky, debaty a tipy zo sledovaných Porád (rubrík).
    Naposledy upravil Richard : 04.03.14 at 09:21

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Ahoj Lurika....všetko bolo už povedané Tak snád iba aby si zo svojej odpovede mala vždy pocit,že si niekomu pomohla.

    T.František je offline (nepripojený) T.František

    T.František
    LURIKA, si zlatá!!!
    Ale poradí mi niekto, že PREČO MI NIKTO NEPORADÍ ????
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Ja ti poradím - pozri sa......
    Lurika ste zlatí
    sito No vidíš! Na nás sa môžeš, môžeš spoľahnúť ...
    Lurika potešenie na mojej strane xi
    sito Ako vidím, môžeme prejsť k tomu TÉČKU, T. Ak si klikneš naň v odpovedi môžeš meniť farbu, veľkosť písma, atď...
    Lurika ja neviem kde
      zbaliť
    Lurika myslela ste cez komentár ?
    Tweety vpravo je také zelené okienko a v ňom odpovedať, klik a odpovedáš, po napísaní zas vľavo klik na odpoveď.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Lurika, vitaj na porade!

    Pod otázkou máš cárek v ňom " Napísať odpoveď" Tak tam napíšeš, čo si myslíš. Keď dopíšeš svoj názor, tak pod tím cárkom máš riadok začínajúci veľkým T, ten si zatiaľ nevšímaj. Klikni na ten zelený cárek "Odpovedať" A čakaj na reakciu, možno budú poraďáci k tebe milí ...
    LukyKs "" možno budú poraďáci k tebe milí "" - čo bola ? dobrá výplata ????
    sito Aaaaa ... ľudomil, Kamil, vypláca ...

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Lurika, to nemyslíš vážne...veď všetko máš podané na tácke...
    Ak vieš kliknúť na koment, tak vieš kliknúť aj na ten úzky pás, kde je zeleným napísané " Odpovedať" klikni a otvorí sa ti to Téčko..viď píše ...sito...

    klik na T-formátovať a tam môžeš meniťfarby...

    ..skúšaj, veď vieš písať vo worde ...či?
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lurika jasné, ja som myslela pri mojich otázkach a tam môžem len komentovať. Či ?
    kopretinka http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
    sito Myslela, myslela. Pýtala si sa ako odpovedať na otázku? Svoju ... ?

    A vitaj na porade. Nie že zdupkáš ...
    Valcake Lurika, celkom si ma vyviedla z miery. Každý si zrejme myslel, že chceš odpovedať na otázku niekoho ... nie na vlastnú. ...a načo na vlastnú odpovedať? Dá sa síce vylepšiť - upresniť. Noooo, si všímavá a to je dobré...
    Lurika na vlastnú ?? hmm to by som si dala patentovať . kdesi som to po.. motala ale ja už budu hodná dedečku
    sito Delej si co chceš, len né p....... Holka zlatá ...
    Lurika jeeeeeeeeeej
    Valcake POZOR!!! cez ..sito ..len tak ľahko neprejdeš!!!
    sito si OK..a tak... howgh
      zbaliť

    Som na Porade prvý krát. Poradí mi niekto ako mám odpovedať na otázky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.