Zavrieť

Porady

čo s tým?

Možno Vás môj problém ani nebude zaujímať.. ale ja sa cítim príšerne Som smutná zo života a to len z toho dôvodu, že aj keď bývam na západnom SR a snažím sa aktívne si hľadať prácu a robiť preto všetko nedarí sa mi.. rozmýšľam nad tým, či sa mi podarí nájsť si perspektívnu prácu aj do budúcna som abs. OA.. nooo teda upresním to.. bola som.. pretože nastupujú nové tváre v máji.. a nemám žiadnu prax.. okrem 4 mesiacov ako barmanka a zatiaľ mesiac absolventskej praxe ako admin. prac., ktorá mi podľa mňa nič nedáva.. ja som človek, ktorý sa rád učí nové veci, zaujíma sa úplne o všetko, rád sa prispôsobí, som milá, usmievavá, myslím, že aj šikovná a nič.. najradšej by som plakala.. čo mám robiť?
Usporiadat
stuko stuko

stuko je offline (nepripojený) stuko

Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac
Puuusinka
Možno Vás môj problém ani nebude zaujímať.. ale ja sa cítim príšerne Som smutná zo života a to len z toho dôvodu, že aj keď bývam na západnom SR a snažím sa aktívne si hľadať prácu a robiť preto všetko nedarí sa mi.. rozmýšľam nad tým, či sa mi podarí nájsť si perspektívnu prácu aj do budúcna som abs. OA.. nooo teda upresním to.. bola som.. pretože nastupujú nové tváre v máji.. a nemám žiadnu prax.. okrem 4 mesiacov ako barmanka a zatiaľ mesiac absolventskej praxe ako admin. prac., ktorá mi podľa mňa nič nedáva.. ja som človek, ktorý sa rád učí nové veci, zaujíma sa úplne o všetko, rád sa prispôsobí, som milá, usmievavá, myslím, že aj šikovná a nič.. najradšej by som plakala.. čo mám robiť?
tak pekne hlavu hore a porozmyslaj, ze si vybavis napriklad taku zivnost, aj tu na porade mas dost ponuk na vedenie uctovnictva a na zaciatok to neni zle a ked si vytvoris meno, zakazky budu chodit same.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Alebo skus v uctarni nejakeho vacsieho podniku. Z vlastnej skusenosti viem, ze pre mladu osobku je to najlepsia skola.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Puuusinka
Možno Vás môj problém ani nebude zaujímať.. ale ja sa cítim príšerne Som smutná zo života a to len z toho dôvodu, že aj keď bývam na západnom SR a snažím sa aktívne si hľadať prácu a robiť preto všetko nedarí sa mi.. rozmýšľam nad tým, či sa mi podarí nájsť si perspektívnu prácu aj do budúcna som abs. OA.. nooo teda upresním to.. bola som.. pretože nastupujú nové tváre v máji.. a nemám žiadnu prax.. okrem 4 mesiacov ako barmanka a zatiaľ mesiac absolventskej praxe ako admin. prac., ktorá mi podľa mňa nič nedáva.. ja som človek, ktorý sa rád učí nové veci, zaujíma sa úplne o všetko, rád sa prispôsobí, som milá, usmievavá, myslím, že aj šikovná a nič.. najradšej by som plakala.. čo mám robiť?

Puuusinka , no to nemyslíš vážne ,aby si takto zúfalo brala život, však začni robiť mamine účto v stánku ,aby si nadobudla nejakú ako takú prax , máš poradu a čo chceš , tu sa naučíš veľa vecí , však sama vidíš ako si tu navzájom pomáhame a taktiež pomôžeme aj tebe . Tak ťa to takto malo kosiť .
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Jaa neviem prečo som taká.. ja to beriem maximálne kriticky a smutne ako začať robiť účto, keď ma nemá kto zaučiť to je to.. a samouk nie je bohvie čo..
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Puuusinka
Jaa neviem prečo som taká.. ja to beriem maximálne kriticky a smutne ako začať robiť účto, keď ma nemá kto zaučiť to je to.. a samouk nie je bohvie čo..
Však začni a ak nebudeš vedieť tak Ti poradíme , ale niekde začať musíš , len treba chcieť ,musíš myslieť pozitívne a nie aby bola z teba smutná princezná . A ako som písala uč sa u maminy , však sme debatovali , že má stánok , tam budeš mať roboty s účtom koľko chceš . A potom keď sa dostaneš do obrazu , tak sa poobhliadneš po niečom inom , ale aby si mala aspoň predstavu o čom je prax . Vzchop sa a nezúfaj prosím Ťa . Ešte v živote ťa čaká veľa vecí , ktoré budeš musieť riešiť , ale nie takýmto postojom k životu , váž si ho ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A nakoniec aj ja účtujem novinový stánok , tak Ti pomôžem .
0 0
stuko stuko

stuko je offline (nepripojený) stuko

Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac
Puuusinka
Jaa neviem prečo som taká.. ja to beriem maximálne kriticky a smutne ako začať robiť účto, keď ma nemá kto zaučiť to je to.. a samouk nie je bohvie čo..

puusinka, ja som tiez samorast a porada mi velmi pomohla, takze ju len treba studovat a studovat.
je tu vela ochotnych dusi ktore vzdy rady poradia
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Dakujem ste zlatí naozaj si to vážim.. ja si uvedomujem, že by som to nemala vidieť až tak čierne a myslieť pozitívne, ale je to hrozné.. toľko životopisov som rozposlala, na toľkých pohovoroch som bola a neúspešne..
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

poradí ešte niekto?
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Puuusinka
poradí ešte niekto?
A čo takto vybrať sa do sveta na skusy? Naučíš sa cudzí jazyk, prídeš domov a budeš mať ďalšie plus pri hľadaní miesta. Si ešte mladá a svet ti stojí pri nohách
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Noo stojí veru.. len ja nie som moc do sveta.. by mi chýbal môj domov ale to asi každému.. mám možnosť ísť pracovať do ČR.. polrok a 40 kČ/hod ako čašníčka.. nič moc veru..
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

V ČR by si sa nezdokonalila v cudzom jazyku. Myslel som trochu ďalej - Anglicko, Írsko. Dá sa dobre zarobiť a potom nie je problém lietať domov na návštevu. Možno, ak nechceš ísť sama, tak nahovor nejakú kamošku (kamoša?) a choďte.
0 0
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

Nekňuč!
Svet je maly, ty si cica mlada, coho sa bojis? Nemas deti, hypoteku ani ine nezmysly na krku tak chod medzi ludi, lebo podla mna si na skole stratila kopu casu. Myslim si to preto, ze poznam vela absolventov, ktori uz popri skole makali a zo skoly isli s tym, ze si mali z coho vyberat.
A ak niekto tvrdi, ze v BA a blizkom okoli je problem najst slusnu pracu, tak je lenivec lenivy a preto by sa mal ist poflakovat do sveta, ako vravi Palino. Tam najdes seba samu a aj mozno niekoho k sebe. Ostatne pride samo, tak prirodzene.
Drzim ti palce.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Veď sa dieťa spamätaj! Pýtaš si rady a potom si len vymýšľaš ako sa nedá.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Prečo tú Puuuuusinku toľko bijete.
Bryan, myslím že by si ju mal k sebe zobrať na prax !! A asi by jej to dalo viac ako cestovanie po svete...
0 0
Danabard Danabard

Danabard je offline (nepripojený) Danabard

Nezúfaj. Keď som ja prišla o zamestnanie, myslela som si, že to neprežijem. Chodila som po výberových konaniach, ale všade neúspešne (alebo nebodaj preto, že som nikomu nedala do vrecka?). Nakoniec som si našla zamestnanie bez podplácania ..... a teraz sa učím účtovať.
0 0
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan

Manual
Prečo tú Puuuuusinku toľko bijete.
Bryan, myslím že by si ju mal k sebe zobrať na prax !! A asi by jej to dalo viac ako cestovanie po svete...
... bijeme, lebo tazko na cvicisku-lahko na bojisku
... ku mne nieeee, u mna by mala vojnu, sikan, drezuru a chytila by z toho este aj depku, skratka ja ludi nesetrim a Puuuuusinka vyzera byt mile dievca ... nech len ide do sveta, sam som bol, sam doporucujem.
0 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Moja dcera ktorá ma 21. rokov sa tiež zobrala preč. Aj keď len do Česka .
A zatial hovori , že je spokojna. Horšie je to somnou - je mi za ňou smutno a najradšej by som ju mala pri sebe. Ale ona je zas taký typ , že sa vyberie a ide. Ide, skúsi a keď sa jej nebude páčiť ešte stále má možnosť sa vrátiť - má tu domov a vie že môže prísť kedykoľvek.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes sa nedá sedieť doma, treba niečo obetovať. Málokedy práca príde za človekom, človek musí ísť za prácou. Aj za cenu, že sa vzdá domova. Aspoň dočasne.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Puuusinka
Jaa neviem prečo som taká.. ja to beriem maximálne kriticky a smutne ako začať robiť účto, keď ma nemá kto zaučiť to je to.. a samouk nie je bohvie čo..
Dievča neplač, nenariekaj...
píšeš, že ťa nemá kto učiť, samouk nie je... Vieš, koľko je tu samoukov na Porade?! Keby každý mrnčal, že sa mu svet nevenuje tak by boli 31.marca záplavy sĺz na Porade! Viem, niekedy má človek deň blbec, ale je to ešte vždy lepšie, ako keď ti povie lekár, že máš nevyliečiteľnú chorobu, alebo je choré tvoje dieťa! Takže hore hlavu, si mladá a predovšetkým musíš ty sama chcieť a prekonať trochu vzdialenosť od maminej sukne a od jej kuchyne, musíš sa prestať ľutovať a nie ešte čakať, že ťa budú ľutovať iní! Som vo veku tvojej starej mamy, ale neznášam aby ma niekto ľutoval, ponižuje ma to! Prekonala som dosť závažných chorôb, nepozerala som sa, keď moje deti plakali nad mojou posteľou, ešte som ich vyhrešila, a azda aj preto som sa dokázala zdvihnúť a kráčať ďalej. To posledné, čo teraz potrebuješ je ľútosť a slzy, ktorými dosáľaš maminu polievku! Vstaň a pobi sa s problémami, ak sa chceš učiť, dosť je tu ľudí ochotných rozdávať svoje znalosti, ale dôležité je to, či ty sama to chceš!
Skús sa dobiť energiou od blízkych ľudí a choď von do prírody, vietor slzy osuší...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať