Zavrieť

Porady

Zijem v zahranici, na SK chcem vydat knihu. Ako je to splatenim?

Ide o informacnu otazku. Chcela by som vydat knihu. Ak mi ju vydavatel vezme, tak cez vydavatelstvo. Ak nie, budem ju predavat ako e-knihu. Trvale bydlisko mam na SK. Aj ucet v banke, kde mi budu chodit peniaze. Ako autor by som si mala platit zdravotku a pod. Ale kedze zijem v zahranici, kde som klasicky zamestnana, vsetky odvody platim tu a teda nemozem platit odvody na SK. Je to tak? Je tam aj nejaky rozdiel, medzi predajom cez vydavatelstvo a predajom ako e-knihy ako internetovy predaj? Musim mat na to vlastne zivnost? Odpovede prosim na maria.kolouchova@gmail.com Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    odpoveď na e-mail sa odtiaľto nedávajú. Skús si zrolovať dole, aby si sa dozvedela o čom toto je a stačí keď sa pozrieš vľavo hore, tak tam to máš tiež - SPOLU VIEME VIAC. Takže odpoveď buď verejne alebo žiadna - vyber si!
    MarisaUK Ok, mozte aj tu. Len jeden to tak mal napisane, som si myslela, ze mozem aj takto.

    Zijem v zahranici, na SK chcem vydat knihu. Ako je to splatenim?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.