Zavrieť

Porady

Prebliknutie ako to zastaviť ?

Diky hoši už to fachá asi zlá inštalácia teraz ide v pohode Diky moc ešte raz
Naposledy upravil Gizza : 10.03.14 at 18:49
5 komentárov     zbaliť
Chobot To máš legálne nainštalovanú hru? Lebo to vyzerá byť na chybnú inštaláciu.
Gizza Nie nemám mal som ale iba na 09 na 08 nemám čiže mám odinštalovať a nainštalovať ešte raz ?
Chobot Máš si kúpiť legálnu verziu. Kto vie, odkiaľ máš ten crack a či je vôbec funkčný. Ak si program ukradol (stiahol), tak sa nesťažuj, že nefunguje.
misoft Je to grafikou..... nespĺňa požiadavky, ovládače nemôžeš aktualizovať - nespĺňaš požiadavky (i keď sa divím, aké - veď podľa typu NB, OS a grafiky sa dajú presne splašiť tie ovládače....)
Tu ovládače: https://downloadcenter.intel.com/Sea...cs+3000%2f2000
Ale grafika Intel HD 2500 - to je skôr pre kancelárske práce a občasné pozretie filmu - na hry je absolútne nevhodná.......
Gizza Chobot : Za hry som nikdy neplatil a platiť ani nebudem
A nazývaj si ma pirátom,heckerom alebo neviem čo ale diky za radu

misoft : Jasne pohodka nič sa nedeje ja ho mám skôr na tie kancelárske práce ako na hry ale tú jednú som tam chcel mať [staré časy] Ale diky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Prebliknutie ako to zastaviť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.