Zavrieť

Porady

Co vyzaduje praca v taxi sluzbe?

Informujem sa o nasledovne. Som z Kosic a uz 5 mesiac bez prace. Vodicsky preukaz mam uz 4 roky a tak ma napadlo ze by som skusil pracu v taxi sluzbe. Co by som vsak chcel opytat sa Vas ci je mozne pracovat v taxi sluzbe na plny uvazok nakolko zivnost som musel uzatvorit kvoli vysokym odvodom. Co ma zaujima kolko sa da priblizne zarobit ako vodic taxi sluzby da sa z tej prace uzivit? Ja mam obchodnu akademiu a neviem sa uplatnit do buducna. Motorove vozidlo nemam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ak Ťa zamestná niektorý majiteľ taxislužby, tak môžeš pracovať v taxislužbe. Potrebuješ ísť na psychotesty, absolvovať školenie a urobiť test, aby si dostal kartu vodiča v taxislužbe. Niečo ako druhá autoškola, psychotesty 80,- €, karta taxikára 200,-€. Zárobky sú obvykle od výkonu, pevná minimálka + príplatky od platených kilometrov . Neviem, aké sú pomery v Košiciach, ale tu sa dá z platu taxikára žiť.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Bývalý kolega už pár rokov pracuje u jednej taxislužby . Názov neviem , využívam jeho súkromné číslo v prípade potreby .

    Behá po meste na PaTHÁLII ...
    Ako košičan si si ale určite všimol , že po meste jazdí plno taxíkov viacerých taxislužieb . Čiže konkurencia je solídna . Pokiaľ viem , tak hlavne v noci a cez víkend sú najviac vyťažené .

    Čo sa týka zárobku , tak to je o inej debate .

    Ale šak skúsiť môžeš ... a aj predsa odísť .

    Co vyzaduje praca v taxi sluzbe?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.