Zavrieť

Porady

povinnosti zamestnavatela

poprosim o radu,
ked zamestnavatel od aprila konci so zamestnancami je povinnost odhlasit zamestnancov zo SP a ZP, musim do SP,ZP poslat aj odhlasenie zamestnavatela ako platitela?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    korduľa
    poprosim o radu,
    ked zamestnavatel od aprila konci so zamestnancami je povinnost odhlasit zamestnancov zo SP a ZP, musim do SP,ZP poslat aj odhlasenie zamestnavatela ako platitela?
    dakujem
    Ak majú výpovede a končí im PP tak ich treba poodhlasovať zo všetkých úradov, kde boli prihlásení, SP, ZP. Ak končí aj firma, tak aj ju.

    eav77 je offline (nepripojený) eav77

    eav77
    Treba odhlasit aj zamestnavatela, lebo potom ZP a SP otravuje za neodovzdane mesacne vykazy. :-))
    Netreba zabudnut na DU - prehlad a hlasenie sa odovzdavaju v riadnom termine.

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    Prosím o radu. Keď je PP ukončený s posledným zamestnancom 15. 12., dokedy treba odhlásiť zamestnávateľa zo SP a ZP. Podľa zákona by to malo byť do ôsmych dní. Kedy mám zaslať mesačné výkazy? Výplatný termín za december je až v 10. januára. Odhlášku zamestnancov som už zaslala.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    TOKY
    Prosím o radu. Keď je PP ukončený s posledným zamestnancom 15. 12., dokedy treba odhlásiť zamestnávateľa zo SP a ZP. Podľa zákona by to malo byť do ôsmych dní. Kedy mám zaslať mesačné výkazy? Výplatný termín za december je až v 10. januára. Odhlášku zamestnancov som už zaslala.
    MV zašleš spolu s odvodmi, pri výplate miezd zamestnancov.

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    Dobrý deň.Vie mi niekto poradiť, ako urobiť predĺženie pracovnej zmluvy v programe MRP? Dakujem

    povinnosti zamestnavatela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.