Zavrieť

Porady

kreditné úroky

Pre vacsinu to bude uplne banalna otazka, ale ako prosim Vas uctujete kreditne uroky v banke? Ja som ich uctovala 221/341. Kolegyna ich vsak okrem toho uctuje navyse aj do 5. uctovnej triedy. Neviem na aky presne ucet, ale akosi tomu nerozumiem. Co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    kreditné alebo debetné? pretože to čo si ty napísala mi vychádza , že ide o debet a nie kredit.HM?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jana32
    Pre vacsinu to bude uplne banalna otazka, ale ako prosim Vas uctujete kreditne uroky v banke? Ja som ich uctovala 221/341. Kolegyna ich vsak okrem toho uctuje navyse aj do 5. uctovnej triedy. Neviem na aky presne ucet, ale akosi tomu nerozumiem. Co s tym?
    Kredit je výnos- trieda 6
    Debet je náklad- trieda 5

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Ta šme še pobavili! Niekedy žasnem akú kapitálnu blbost dokážem vypotitť, keď robím tri veci naraz. Jasne že debetné úroky 341/221. Nerozumiem ale preco to mam este uctovat aj do 5. uctovnej triedy. Nestaci 341/221?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jana32
    Ta šme še pobavili! Niekedy žasnem akú kapitálnu blbost dokážem vypotitť, keď robím tri veci naraz. Jasne že debetné úroky 341/221. Nerozumiem ale preco to mam este uctovat aj do 5. uctovnej triedy. Nestaci 341/221?
    Janka, máš to trochu pomýdlené, ako ja hovorím. Debetný úrok 562/221.Na účte 341/221 naúčtujeme daň z kreditného úroku.( ak máme pripísaný) Takže tak.

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Aha, tak som to konecne pochopila, kolegyna mala na mysli ze samotny urok uctuje na 562 a dan na 341. Niekomu to trva dlhsie. Dakujem Tweety za zeleznu trpezlivost.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jana32
    Aha, tak som to konecne pochopila, kolegyna mala na mysli ze samotny urok uctuje na 562 a dan na 341. Niekomu to trva dlhsie. Dakujem Tweety za zeleznu trpezlivost.
    Hlavné je, že si si to ujasnila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.