Zavrieť

Porady

Obvodný elektrikár

Ako zistím obvodneho elektrikára , ktory má oprávnenie odblombovať a zablombovať elektromer pre banskobystrickú oblasť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zavolaj svojmu dodávateľovi elektriny na zákaznícku linku a povedz, čo potrebuješ (pripojiť niečo, premiestniť elektromer a pod.) a podľa toho ti oni pošlú buď svojho človeka alebo niektorého zazmluvneného dodávateľa prác (elektrikára - živnostníka).

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    je to jednoduche, po nahlaseni na infolinku to odplobuje elektrikar, ktory vam danu pracu bude vykonavat. Od neho budu chciet vediet predpokladany cas opravy. Nasledne po tom case (dava sa vacsinou 3 dni) poslu svojho cloveka na zaplombovanie. A aby som nezabudol, k fakture vam prirataju poplatok za tuto sluzbu.

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Ja mám pocit že ty ho chceš nájsť bez toho aby si sa kontaktoval s dodávatelom.
    Tak najskôr nájdi, tam u vás, normálneho elektrikára a je celkom slušná pravdepodobnosť že bude vedieť.
    tienik tak tak, normalny zbehly elektrikar s tym problem nema, vie com ma spravit a ako, aby zakaznik nedostal pokutu.
    Richard 13.03.14 12:47 odstránil(a) z Porady
    Richard 13.03.14 12:46 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.