Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A ako chces podnikat,ked nemas ani tusenia ako to funguje?
    Bud sa na to vykasli,lebo zacni tym, ze si nastudujes vsetko potrebne,pekne od zaciatku. Necakaj a nespoliehaj sa, ze ti niekto vsetko da na zlatej tacek rovno pod nos!
    Bud sa prihlas na nejaky kurz v okoli, alebo hladaj a studuj na nete. Nikto uceny z neba nespadol...ale naucit sa to musis,inak to nejde.
    Ak chces podnikat aj cez web,potrebujes ovladat problematiku predaja,uctovnictva, zakony a vsetko okolo toho.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    left42 práve preto chcem mať aj účtovníka..ja mám nápad ktorý zjavne bude fungovať, a formality nechám na profesionálov už som sa aj rozhodol že si zoberiem živnosť (http://www.porada.sk/zivnost#__AUTOKW) popri zamestnaní kým sa to nerozbehne, to som si už stihol všetko od môjho príspevku naštudovať..ale ďakujem za odpoveď, budem sa snažiť naštudovať o tom ešte viac.. čo sa týka predaja s tým problém nemám, dokážem predať aj fúrik bez koliečka len tie zákony by mohli byť ešte o čosi komplikovanejšie napísané nech im už nerozumie vôbec nikto
    arizona To je fajn, ze budes mat aj uctovnika, ten sa ti postara o uctovne zalezitosti. Ale aj tak musis rozumiet aj inym veciam, ktore ti uctovnik nebude robit...Cim viac ludi budes musiet zaplatit,aby ti radili s kazdodnnymi zalezitostami, tym menej zo zisku zostane tebe.
    Na porade, v sekcii Podnikanie (http://www.porada.sk/podnikanie#__AUTOKW) najdes vela tem,aj pre zaciatocnikov.Studuj,urcite sa ti to zide ...vela zdaru :-)
    kopretinka nech sa ti darí........
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    prevádzkovať eshop môžeš iba so ŽL.To prečo ťa napadlo hento??
    left42 no napadlo ma to tak že nemám ani poňatia ako to funguje
    ale ďakujem za odpoveď
    kopretinka 14.03.14 16:39 odstránil(a) z Porady

    predaj tovaru cez e-shop, dá sa to aj čisto len na DIČ či treba živnosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.