Zavrieť

Porady

Trnavský kraj :)

Ahojte všetci!

Chcem sa spýtať či neviete o nejakej pracovnej príležitosti v Trnavskom kraji.. prosím.. veľmi by ste ma potešili, pretože už prestávam dúfať..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...dnes som tu čítala čosi o Tvojom hľadaní práce. Moje rady:

    1./ hľadaj na internete. Je tam plno stránok ponúkajúcich prácu. Hoď si do vyhľadávača ponuka práce a on Ti nejaké vyhodí (www.profesia.sk, www.práca.sk a iné) na nich si môžes aj zadať svoj životopis. Ja keď som ho tam mala, tak sa mi ozývali firmy, volali ma na pohovor.

    2./ hľadaj v novinách (napr. Pardon)

    3./ rozprávaj sa s ľudmi (mne pomohla nájsť robotu kamarátka, ktorej som len tak mimochodom spomenula, že chcem ísť do roboty) len sa netreba hanbiť verejne povedať čo konkrétne hľadáš

    4./ behaj po firmách. Nezabudni sa slušne obliecť (prvý dojem spraví veľa, preto zabudni na vyšúchané rifle...). A hlavne dbaj na svoje vystupovanie a prejav. Musíš vedieť, čo chceš a priprav sa na otázky rôzneho typu (nemusia sa týkať práce). A ak si niečo nájdeš, aj keď Ti to na 100% nevyhovuje, nevzdávaj sa toho, pokiaľ nemáš náhradu...

    Hlavné je nerezignovať. Ja som matka 2 malých detí, žijúca v cudzom meste...a nestratila som sa ani po 4 rokoch doma.

    Treba si veriť a obchádzať napr. banky, poisťovne, alebo si nájdi v telefónnom zozname účtovné firmy v Tvojom okolí a rovno tam zájdi, spýtaj sa na vedúcu a ponúkni sa, aj keď iba na pomocné práce...

    Potom sa ozvi. Ja to tak vidím, že do leta budeš mať super flek, ktorý Ti budem aj ja ticho závidieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.