Zavrieť

Porady

neúspešné heslá a prihlasovacie mená

poraďte, zdatnejší,
koľkokrát sa mi v rýchlosti stane, že pri prihlasovaní sa, trebárs na mailovú schránku, či do rôznych chatov a na rôzne fóra, napíšem skomoleninu. pri každom ďalšom prihlásení sa mi vyroluje. zväčša je to na škodu, pretože neraz sa stane, že v rýchlosti namiesto prihlasovacieho mena udám heslo. Ako tieto neúspešné pokusy natrvalo vymazať, aby sa mi pri ďalšom prihlasovaní nezobrazovali?? (keď začínam písať prihlasovacie meno alebo heslo, neviem, či som to napísala zrozumiteľne, snáď ano) a tým som si uchránila svoje súkromie, ak má k pc prístup aj niekto iný...
Ďakujem!
Usporiadat
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Vierka, skús stále po odhlásení vymazať z počítača všetky "cookies". Keď si kliknes v menu internetového prehliadača na "Nástroje" (Tools) a potom na "Možnosti internetu" (Internet options), stačí už len kliknúť na "Vymazať cookies" a už by sa to tam zobrazovať nemalo.

Mne náš správca siete nainštaloval aj taký šikovný program, volá sa to Disc Cleaner, ktorý sem-tam spustím a maže aj také záznamy ako sú posledné prehliadané stránky na internete alebo posledné otvorené súbory vo Worde a Exceli.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

janka37
Vierka, skús stále po odhlásení vymazať z počítača všetky "cookies". Keď si kliknes v menu internetového prehliadača na "Nástroje" (Tools) a potom na "Možnosti internetu" (Internet options), stačí už len kliknúť na "Vymazať cookies" a už by sa to tam zobrazovať nemalo.

Mne náš správca siete nainštaloval aj taký šikovný program, volá sa to Disc Cleaner, ktorý sem-tam spustím a maže aj také záznamy ako sú posledné prehliadané stránky na internete alebo posledné otvorené súbory vo Worde a Exceli.
Dakujem, idem to skúsiť! A taký program by sa mi tiež zišiel.. Zisťujem, že toho veľa neviem a pritom pri pc teda trávim dosť času...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Janka, no nejako mi to zobrazuje stale... je tam toľko tých nastavení, že neviem, či som to zadala správne, ale keď som sa z mojej mailovej schránky odhlásila a znova prihlásila, opäť tam mám tie moje neúspešné pokusy . čo som urobila nesprávne?
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Tak neviem, možno poradia skúsenejší.

Ale skús si zohnať ten Disc Cleaner, ten na to zaberá určite . Opýtam sa nášho správcu, možno sa to dá nájsť aj niekde na webe.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

janka37
Tak neviem, možno poradia skúsenejší.

Ale skús si zohnať ten Disc Cleaner, ten na to zaberá určite . Opýtam sa nášho správcu, možno sa to dá nájsť aj niekde na webe.
Vopred ďakujem! :-))
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
V Internet Exploreri:
"Nástroje" / "Možnosti siete internet" / záložka "Obsah" / tlačítko "Automatické dokončovanie" a tam tlačítka "Vymazať heslá a Vymazať formuláre"

toť vsjo.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Pepo, ďakujeme za návod, človek sa stále niečo nové naučí...

Vierka, podarilo sa mi zohnať ten Disk Cleaner. Ak máš stále záujem, skús si ho stiahnuť z
http://www.robertenfemke.nl/~diskclean/download.php

Ak by to nešlo, môžem Ti ho poslať aj mailom.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

janka37
Pepo, ďakujeme za návod, človek sa stále niečo nové naučí...

Vierka, podarilo sa mi zohnať ten Disk Cleaner. Ak máš stále záujem, skús si ho stiahnuť z
http://www.robertenfemke.nl/~diskclean/download.php

Ak by to nešlo, môžem Ti ho poslať aj mailom.
Ďakujem Jani, stiahnem si to, určite dám vedieť, či to šlo, len teraz som momentalne mimo dosah môjho pc!
Porada je vážne skvelá vec, nájdeme ju, nech sme kdekoľvek! :-))
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

pepo_p
V Internet Exploreri:
"Nástroje" / "Možnosti siete internet" / záložka "Obsah" / tlačítko "Automatické dokončovanie" a tam tlačítka "Vymazať heslá a Vymazať formuláre"

toť vsjo.
Pepo_p aj tebe srdečná vďaka! :-)) Len neviem, či ďakujem - toť vsjo bude stačiť :-)
0 0
Axel Wers Axel Wers

Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

:-)
Pepo_p napísal správny postup, inak nie je zlé mazať aj tie cookies. Najmä vtedy ak ste na nete robili dôležité veci, ktoré by mohli ohroziť vašu bezpečnosť. Ja to mám nastavené tak, že po zavretí browsera sa mi cookies všetky automaticky odstránia.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Axel Wers
Pepo_p napísal správny postup, inak nie je zlé mazať aj tie cookies. Najmä vtedy ak ste na nete robili dôležité veci, ktoré by mohli ohroziť vašu bezpečnosť. Ja to mám nastavené tak, že po zavretí browsera sa mi cookies všetky automaticky odstránia.
Axel, prosím, ako a kde sa dá nastaviť, aby sa cookies automaticky odstránili?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Máš Mozillu Firefox alebo IE?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Mám oboje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
V Mozille pôjdeš na Nástroje - Možnosti - Cookies - Nastavení - Zaznačíš fajkou Cookies - Ok, Ok.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Vďaka, našla som to a zafajkla, hm. Zistujem, ze okolo pc ešte veľa toho neviem a pritom som si myslela, že pc ovladam celkom dobre :-((
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aj od toho je tu Porada. Má aj iné témy, nielen účtovníctvo.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Lenka, aj ja ďakujem. Pripájam darček.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ďakujem za darček
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Darček? Mala by som poslať dajaky? :-))
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Nie, samozrejme že netreba. To len Marína si zmyslela...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať