Zavrieť

Porady

odhlásenie auta z du

prosím Vás auto bolo predané 28.2. teda vystavená faktúra ale prepísané bolo - odhláška z našej firmy 12.3. v TP a prihlásenie TP nová firma 14.3.odhlásiť by sa malo z DU 28.2.? dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žanet je offline (nepripojený) Žanet

    Žanet
    Dňom 28.2. ste prestali používať majetok a určite ste ho aj vyradili z evidencie majetku a k tomuto dátumu by som ho aj odhlásila z DÚ. Prepis s tým nemá nič spoločné
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sybila3 ok aj to tak píšem, ale som ostala v šoku, chcem poslať cez edane zepom ale začalo mi vypisovať, respektíve mi nezobrazuje zep, čítam príručku, tam je nejaký návom ale ja tam také niečo ani nemám, čo treba urobiť edane java, doteraz som normálne posielala, ale už som fakt naštvaná lebo nám len sťažujú prácu a to vždy v tom najhoršom období musia niečo meniť........poradí niekto
    Žanet a nevieš to podať priamo cez stránku FS cez všeobecnú agendu? Ja som ešte auto neodhlasovala , ale riešila by som to takto. S technickými záležitosťami ti neporadím ja som po inštalovala všetko čo sa dalo a nakoniec mi to funguje tiež používam ZEP
    sybila3 no veď sa snažím ale neviem kde mám čo nastaviť, vôbec mi nič nefunguje ale už toho mám plné zuby, dokonca aj keď vyexportujem dph do edane ako robím normálne tak ma to hodí do starých edane a nie do java, ja už neviem. poradí niekto v moneys3?
    Žanet a skúšala si sa prihlásiť na FS cez ZEP? Ja som išla cez to a začalo mi vyhadzovať rôzne inštalácie. Tie som doinštalovala a potom to fungovalo. A nezabudni mať USB s certifikátom pripojený, aby videlo certifikát. Cez FS podávam už v podstate všetko len musíš sa prihlásiť cez ZEP. Neviem ako lepšie poradiť nie som IT.
    sybila3 díky moc idem vyskúšať
    Žanet ešte ti priložím link, kde celkom dole môžeš overiť splnenie AES má to overiť tvoj PC či máš všetko nainštalované čo potrebuješ https://www.financnasprava.sk/sk/ele...tronickych-dok
    sybila3 ďakujem to mám všetko nainštalované, doteraz mi na starých edane všetko fungovalo 3 roky. ale teraz mám problém že z money s3 mi exportuje do starých edane výkazy a nie do java a neviem čo kde mám nastaviť. ď
    Žanet a nedá sa zadať cieľ exportu hoci aj na pracovnú plochu? Ja účtujem v Pohode tam to ide.
      zbaliť

    odhlásenie auta z du

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.