Zavrieť

Porady

Blahoželanie.

Zitka4 k tvojmu dnešnému sviatku ti prajem veľa zdravia , lásky , šťastia a pracovných úspechov a nech nám dobré rady rozdávaš v našom kolektíve poraďáckom naďalej.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5


    Zita 5 ..........zdraví Zitu 4 a želá jej veľa zdravíčka šťastíčka ,...... lásky, vzájomného porozumenia v kruhu rodiny a priateľov ......... a ďaľej sa spieva .....pohoda ....klídek .... tabáček .


    Alebo tabáček Ty nemusíš ?

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Vy ste hrozne, hrozne zlatí, dojali ste ma, že ste si na mňa spomenuli. Keby mi moja milá menovkyňa Zitka5 nebola napísala, nech si to vyhľadám, medzi toľkými príspevkami by som bola toto mile prekvapenie prehliadla. Ďakujem Zitke, aj všetkým ostatným ešte raz.

    ewap je offline (nepripojený) ewap

    ewap
    [QUOTE=Zita5]

    Zita 5 ..........zdraví Zitu 4 a želá jej veľa zdravíčka šťastíčka ,...... lásky, vzájomného porozumenia v kruhu rodiny a priateľov ......... a ďaľej sa spieva .....pohoda ....klídek .... tabáček .


    Obidvom Zitkám prajem: veľa šťastia, lebo je krásne
    veľa zdravia, lebo je vzácne
    veľa lásky, lebo je jej málo
    a veľa všetkého, čo by za to stálo
    Na zdravie !!!

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    Zitke5 specialne k meninam prajem vela zdravicka, stasticka, uspechov.

    PS: Dakujem za vsetky doterajsiu rychlu pomoc

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Všetkým Zitkám na Porade želám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a lásky v ďalšom živote.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ďakujeme Vám , len chcem jemne naznačiť , že toto bolo blahoželanie otvorené pre Zitku4 k jej narodeninám , dúfam že nám to prepáči .

    A keby nie, tak Zitka ako Zitka , nie ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zita5
    Ďakujeme Vám , len chcem jemne naznačiť , že toto bolo blahoželanie otvorené pre Zitku4 k jej narodeninám , dúfam že nám to prepáči .

    A keby nie, tak Zitka ako Zitka , nie ?
    Kedže včera bolo v kalendári pekné meno Zita, prajem všetkým Zitkám k ich meninám veľa šťasťia, zdravia, lásky, pohody a splnenie najtajnejších túžob.

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Aj ja sa pripájam ku gratulácii pre Zitku5 a ďakujem jej za jej dobré a najmä pohotové rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.