Zavrieť

Porady

Co s travnikom v rozpraskanej pode?

Ahojte poradaci, potrebovala by som poradit co s podou a travnikom v mojej zahrade. poda je velmi tazka, tvori skrupinu o hrubke asi 10 cm a rozpraskava. burine sa samozrejme dari, pyr kynozim uz 4 roky. v 2010 bola cela zahrada prerylovana, rucne povyberana vsetka burina, nasledne elektrickou motyckou prekopana, pohrabana, urovnana a zavalcovana. zasiali sme travnik, a aj sme pravidelne polievali. v lete poda rozpraskala tak ako je na fotke a tento stav neviem nijako odvtedy zmenit. Prosim poradte mi co s tym? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Fotku nevidime...
    Burine nezabranis, vzdy vietor prinesie semiacka.Ale pravidelnym kosenim postupne zanika. Pupavu a podobnu burinu,ak ti v travniku vadi treba na jar vyrezavat nozikom aj s korenom. Ale zas, trochu burinky v travniku nevadi,aspom nas kvietky a potrebny hmyz.Vzdy lepsie,ako "mrtvy"travnik zalievany chcemikaliami.

    Ked poda praska, znamena to, ze je sucha.Treba lepsie polievat. Nie denne trosku,ale radsej 1-2 krat tyzdenne poriadne,aby az voda stala trochu na povrchu.

    O zlepseni pody pre travnik najdes na Porade aj cez google stovky rad,staci pohladat. Na jar pomaha napr. rozsievat piesok do tavnika,ten zlepsuje podu.

    Co s travnikom v rozpraskanej pode?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.