Zavrieť

Porady

Kam poslat danove priznanie v Bratislave?

NIe som si isty kam mam poslat danove priznanie v bratislave. Na internete som nasiel tuto stranku s adresou - http://danovy.urad-online.sk/danovy-urad/bratislava.php Je ta prva adresa spravna?
Matt__ Ahojte. Terajšou situáciou nechcem chodiť na podatelňu a poslať daňové poštou prvý krát.
Môžem v jednej obálke poslať svoje a manželkyne daňové v jednej obálke?
Ďakujem
veronikasad Dnes som počula v rádiu, že v Bratislave bude funguvať nejaká mobilná jednotka, ktorá bude zbierať DP pred daňovým úradom.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...WAr1wLM3xtS2le
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Adresa je spravna ... najdes ju aj na stranke financneho riaditelstva, ak hladas miestne prislusny danovy urad:

    https://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p...aXQ!#7_0_5AQJI

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Mobilné jednotky na prijímanie daňových priznaní

    Cieľom opatrení ministerstva financií a finančnej správy je kvôli šíreniu koronavírusu obmedziť kontakt medzi zamestnancami daňových úradov a prichádzajúcimi klientmi. Aj kvôli tomu budú môcť daňovníci na najväčšom daňovom úrade na Slovensku podať daňové priznanie priamo na parkovisku zo svojho motorového vozidla. Od pondelka 16. marca 2020 budú na parkovisku pri daňovom úrade na Ševčenkovej ulici v Bratislave mobilné jednotky finančnej správy. Tí daňovníci, ktorí nemajú povinnosť komunikovať s daňovým úradom elektronicky, môžu týmto spôsobom podať daňové priznanie aj priamo zo svojho motorového vozidla bez toho, aby museli z neho vystupovať.
    Katy a R toto už bolo aj v minulosti - keď sa robilo DP papierovo - a boli rady na konci marca.... bratislavčania majú skrátka výhody
    vlani asi už nie? - naspoň som nepostrehla

    Matt__ je offline (nepripojený) Matt__

    Matt__
    Síce si neviem predstaviť ako to tam chcú zriadiť, ale keď....
    Môj zamestnavatel mi dal potvrdenie 'už' včera, mávam to inak odovzdané koncom februára.
    Vďaka za info

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Nič by sa nestalo, keby si aj netrafil miestne príslušný DU - prepošľú si. Takisto odovzdať DP môžeš v hociktorej podateľni DU na Slovensku ... veď je to to isté, ako ísť osobne na poštu - či? ale aj neskôr môžeš riešiť .. predĺžili termín.

    Kam poslat danove priznanie v Bratislave?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.