Zavrieť

Porady

Ako vytlačiť potvrdenie o podaní daňového priznania? Podala som ho elektronicky a potvrdenie sa mi tlačí prázdne

DP FO podané elektronicky cez Finančnú správu
Naposledy upravil dominika : 24.03.14 at 16:40
5 komentárov     zbaliť
Žabinka a na ktoré potvrdenie na stránke drsr.sk si klikla, keď si chcela tlačiť??
dominika prihlásená som na finančnej správe, cez dokumenty som podala DP FO, vľavo dole je možnosť vytlačiť potvrdenie, vygeneruje to zazipované potvrdenie a keď naňho kliknem, potvrdenie je prázdne, ani meno, hlavička, nič
Žabinka a prečítala si si moju nižšie napísanú odpoveď a klikla si si na priložený link?? potvrdenie otváraš nie v ľavo ale úplne na spodu vpravo..
kn-alka pozri sa do svojich prijatých správ
dominika skončila som so sekáčom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    -ak myslíš potvrdenie aké opečiatkuje daňový úrad pri ručnom donesení DP na daňový úrad, tak potvrdenie je úplne na konci tlačiva v poslednom riadku, vytlačíš ho tak, ako iné dokumenty: http://www.porada.sk/t238885-kliknem...e-prazdne.html
    -ak myslíš potvrdenie o elektronickom odoslaní, resp. prijatí dokumentu, tak to si pozri buď v Histórii komunikácie, alebo v Schránke správ, samozrejme po prihlásení sa..

    Ako vytlačiť potvrdenie o podaní daňového priznania? Podala som ho elektronicky a potvrdenie sa mi tlačí prázdne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.