Zavrieť

Porady

preverenie podnikatelskej činnosti

prisiel mi list z okresneho uradu odbor zivnostenskeho podnikania,za ucelom preverenia mojej podnikatelskej cinnosti.avsak ziadnu podnikatelsku cinost nevykonavam ,mam na inzertnom portali niekolko inzeratov nahradnych dielov cca 20kusov ktore mi ostali z predoslich aut ktore som mal pripadne od znamych , obcas niekto na inzerat zavola a niejaky ten diel predam , či uz osobne ale poslem dobierkou cez postu? moze byt toto povazovane za nelegalne podnikanie? co mozem na ocakavat na tom okresnom urade? dakujem za kazde info
Economic Mne to nevysvetľuj.... Nemohol ťa niekto bonznúť napríklad ?
jankohrasko11 bonznut ma niekto bonzol to je mi jasne , chlel som len vediet co tam budu odomna cca chciet a naco sa mam pripravit,pripadne co mi hrozi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    No tak toto veru môžu vyhodnotiť ako neoprávnené podnikanie. Priprav sa, aby si vedel preukázať odkiaľ náhradné diely máš. Toto z môjho pohľadu je opakujúca sa činnosť a má známky podnikania, poviem to na rovinu z môjho pohľadu.
    jankohrasko11 odkial nahradne diely mam ? tak napriklad sestra ma auto fiat stilo z vela kilometrami ,odysiel jej motor +niejake veci okolo toho -tak sme sa rozhodli kupit dalsie stilo na diely -anglicku verziu-kopec dilov poostaval , co som ich mal vyhodit do smetiaka? alebo do šrotu? postupne som aspon par veci predal a niejake peniaze z kupy sa vratili, // opravoval som susedovi naburane auto, takisto niektore veci ktore sice poistovna odpisala boli pouzitelne-tak som ich za symbolicke ceny popredal postupne,a takto sa mi proste nazbieralo postupne par dielov ktore som ale zaroven postupne predaval,samozrejme nebolo to stale, a sustavne , predal som mozno 1-2diely mesacne aj to niekedy nie ,a za toto sa teraz somnou chcu natahovat a pokutovat ma? nechapem to

    preverenie podnikatelskej činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.