Zavrieť

Porady

Strata učtovnej dokumentácie, co s tym?

Zdravim vsetkych poradakov, surne potrebujem poradit, klient stratil celu uctovnu dokumentaciu, caka kontrolu z DÚ, ako dalej postupovat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka heh,asi vedel,prečo ju stratil.....
    hainsz dakujem za odpoved, viete mi prosim povedat co mam teraz pre neho urobit ja? akoze chce danove priznanie za tento rok a nema ani vystavene faktury ani nic ... prosim krasne poradte mi ...
    Katy a R a akú radu by si chcela?? ... že si máš vycucať údaje z prsta a spraviť mu na základe takýchto údajov DP - či?
    sama vieš - čo treba! .. kto hľadá - nájde! (ak naozaj chce)
    hainsz to co treba bezne viem, co za takychto okolnosti netusim ... myslim si ze ked niekto nie je v obraze a ziada o radu na PORADE potrebuje PORADIŤ. Viem ze mu nedkazem urobit DP, ale co mam pre neho urobit ... pise sa nejaka ziadost o vyrubenie dane podla pomocok alebo ako to funguje .....dakujem
    skovco No jedine ze by sa to vsetko vyrobilo/ziskalo spat - pokial to je normalna fungujuca firma tak to asi nie je realne - inak asi nic- len pockat co vypocitaju danovaci a potom sa da s nimi dohadovat (argumentovat) a snazit sa znizit nimi vypocitanu dan.
      zbaliť

    Strata učtovnej dokumentácie, co s tym?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.