Zavrieť

Porady

veb. stránka sociálnej poisťovne

Prosím Vás, už si niekto všimol novú www.socpoist.sk ??? Je hrozná!!!
Dnes som mailom odhlásila zamestnanca ešte na starom tlačive odhlásenie-prihlásenie zamestnanca. V pondelok chcem odniesť registračný list na SP. Neviem, či budú akceptovať odhlášku na starom tlačive, ktorú som poslala dnes. Už to niekto robil?
V tejto chvíli je mi to jedno, už som veľmi unavená. Ak budete mať niekto čas, samozrejme stačí v priebehu víkendu (všetci už toho asi máme dosť) podeľte sa so mnou o skúsenosť.
Ďakujem pekne.
Naposledy upravil Janiela : 01.04.06 at 06:11
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

abel je offline (nepripojený) abel

abel
Keď som sa konečne preklikala k tlačivám - tá stará stránka sa mi zdala prehľadnejšia, alebo možno som len bola zvyknutá - tak som zmenu v tlačive nenašla. Čakala som že tam bude kolónka, či je to PZ alebo dohoda, ale tlačivá sa mi zdajú rovnaké. Ale priznám sa, že som prezrela v rýchlosti. Keď bude organizmus ochotný, snáď to prezriem lepšie.

Paula je offline (nepripojený) Paula

Paula
marcelaStanakova
A nebodaj sú nové prihlášky?
Tak toto zaujíma asi nás všetkých, ktorí majú "na krku" zamestnancov.

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
No, dnes sa už taká hrozná nezdá. Asi som včera toho mala naozaj dosť. treba si ju v pokoji prezrieť. Zajtra si ju v pokoji prejdem. Postrehla som, že na prihlásenie a odhlásenie zamestanca je už len jeden formulár. Ale myslím, že tá strará bola lepšia. Želám všetkým unaveným účtovníkom a účtovníčkam pokojný vídend, veď o chvíľu máme na krku DPH.

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
Ináč s tým linkom od Zity4 súhlasím. Ale včera som to celé hľadala dlho, kým som bola úspešná.

veb. stránka sociálnej poisťovne

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.