Zavrieť

Porady

registratura po x

poradaci, viem, ze sa toho uz na porade k teme registratura popisalo azaz, ale co takto to zhrnut do jednej temy (kde je menej ako 725 prispevkov )

Takze ak sa nemylim, tak aj ako zivnostnik -SZCO, som povinny do kedy vlastne ? urobit registraturny poriadok.

Nasiel som par prikladov aj tu na porade, ale co s tym potom ? Poslat to na schvalenie na statny archiv ? A oni mi potom hadam pri troche stastia tie drizdy odobria a je po probleme, alebo sa mylim ?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    fuj, nedáš pokoj? Vyber si prímerie, alebo stanné právo!
    Ešte sme to síce definitívne neuzavreli, ale dnes máme sviatok a nohy na stole. :-)
    Naposledy upravil kukučka : 01.04.06 at 12:09

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    kukučka
    fuj, nedáš pokoj? Vyber si p rímerie, alebo stanné právo!
    Ešte sme to síce definitívne neuzavreli, ale dnes máme sviatok a nohy na stole. :-)
    no ja mám nohy na stole už od 27/03 - takže už som dlho oddychoval

    ale radšej beriem prímerie !!!
    Naposledy upravil stuko : 31.03.06 at 21:19

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Pali, dobrý nápad. Keď už nevládzeš držať vyložené nohy na stole, čo keby si ho rovno zrealizoval?

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    Marína
    Pali, dobrý nápad. Keď už nevládzeš držať vyložené nohy na stole, čo keby si ho rovno zrealizoval?
    no ja som sa cinil a aha co som nasiel http://www.spisy.sk/uploads/images/g...e_subjekty.rtf

    a pre zivnostnikov toto :

    http://www.spisy.sk/metodicky-navod-...nostnikov.html


    ak by ste sa nahodou moc nudili tak cela stranka www.spisy.sk
    je velmi duchaplná len tak zíram . že toto je fakt celé des, oni na tých archívoch asi nemajú čo robiť
    Naposledy upravil stuko : 01.04.06 at 10:04

    domacnost je offline (nepripojený) domacnost

    domacnost
    prosím Vás dokedy je SZČO povinná predložiť registr.plán a poriadok? Minulý rok to bolo preložené, ale neviem do ktorého dátumu.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Ľudia, desíte ma. Minulý týždeň mi prišla pozvánka na seminár k vypracovaniu reg. poriadku. Je mi z toho nanič. Pokiaľ viem, tak odložilo sa to do roku 2007. Alebo nie? Mám panikáriť? Želám všetkým pekný 1. máj.

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Neviete mi niekto poradit nejaku spolocnost, ktora organizuje seminare o registrature v Bratislave alebo v jej okoli?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.