Zavrieť

Porady

zivnost - rychle obcerstvenie

Dobry den, vedeli by ste poradit ohladne nasledovneho pripadu: moze zivnostnik vykonavat zivnost v rychlom obcerstveni pre druheho zivnostnika, tak aby to nebolo prekvalifikovane ako zavisla cinnost, uzavrie s nim riadnu sprostredkovatelsku zmluvu, v predmete podnikania ma sprostred. cinnost v oblasti obchodu, malo-velkoobchod, stravovacie sluzby. dakujem za radu
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ako prosím???
0 0
mircenza mircenza

mircenza je offline (nepripojený) mircenza

co treba konkretizovat?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zivnostnik vykonavat zivnost v rychlom obcerstveni pre druheho zivnostnika,
čo si pod týmto predstavuješ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
zivnostnik vykonavat zivnost v rychlom obcerstveni pre druheho zivnostnika,
čo si pod týmto predstavuješ?
To mi pripomína stavbu diaľnice - objednám prácu od živnostníka, ten od ďalšieho, ten ďalší od ďalšieho - do nekonečna.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
zivnostnik vykonavat zivnost v rychlom obcerstveni pre druheho zivnostnika,
čo si pod týmto predstavuješ?
To mi pripomína stavbu diaľnice - objednám prácu od živnostníka, ten od ďalšieho, ten ďalší od ďalšieho - do nekonečna.
noooooooooo.......lenže prevádzkovanie rýchleho občerstvenia bude veeelice tažko sprostredkovnie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
misoft
kopretinka
zivnostnik vykonavat zivnost v rychlom obcerstveni pre druheho zivnostnika,
čo si pod týmto predstavuješ?
To mi pripomína stavbu diaľnice - objednám prácu od živnostníka, ten od ďalšieho, ten ďalší od ďalšieho - do nekonečna.
noooooooooo.......lenže prevádzkovanie rýchleho občerstvenia bude veeelice tažko sprostredkovnie
Ale v podstate - tak to vyzerá..... Lebo sa potom ozve niekto ďalší, či môže vykonávať ..... u živnostníka, keď ten živnostník vykonáva u živnostníka....atď......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať