Zavrieť

Porady

Poďakovanie

Všetkým píšucim blahoželanie k meninám cez SS srdečne ďakujem .

Nemôžem osobne ani poďakovať , lebo správy možem prijímať ,ale odosielať nie , vyhadzuje mi to plnú schránku , a pri tom tam mám spolu správ 61.Čiže nie je plná .......pomóc....

Ak niekto môže - poraďte .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    lenkak
    Nejaké vymaž.
    Lenka už som vymazala , a neviem poslať SS.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    1. $user[username] prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.

    lenkak, ja už viem asi čo je ........to prijímajúci SS ma plnú schránku , hore napísaný text mi to stále vyhadzuje ..........no ja som potom už asi paf....

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Takže, ty si v pohode, keď pošleš správu inému, tak už Ti to pôjde, (ak nebude mať aj ten druhý plnú schránku).
    Takže v pohode, odpovedaj na svoje SS

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ďááááákujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.