Zavrieť

Porady

Jana G. sprostredkuje prácu za peniaze, je podvodníčka?

Naposledy upravil arizona : 30.03.14 at 06:23 Dôvod: vymazanie mena
4 komentárov     zbaliť
arizona upresni svoju otazku. Aku agenturu ma, aku pracu sprostredkuvava, ci pracu na SK,alebo do zahranicia pre koho sprostredkuvava pracu, ci pre firmy, ci sukr.osoby atd.
kasgame Pani pyta manipulacny poplatok vo vyske 70eur ako doklad ze pracu myslime vazne a necuvneme.jedna sa o chyznu vo Viedni 1350eur v cistom.
arizona a ty mas dva nicky? Alebo ako vies o co sa jedna???
julia1973 dobry den som tu nova takze ani jeden z vas tu nie komu sa podarilo vycestovat za pracou ??vsetko co tu citam je pravdive cely postup odpovedi takze uvidime co dalej lenze to tak nemozeme nechat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drady je offline (nepripojený) drady

    drady
    Ak sa jedná o Janu Gajdosovu ta, je nas tu viac, ktory cakame, ze nam tu pracu poskytne... zatial vsak bez vysledku
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    drady Teraz som sa rozpraval s pani Gajdosovou cez telefon a ubezpecila ma, ze pracu mame zabezpecenu na 21.04.2014 do stvrtka sa nam ma ozvat...
    Mária27 Ako to dopadlo? Zdá sa, že to pokračuje http://www.porada.sk/t243011-preco-n...-naletelo.html
    drady no u nas zatial sa nic nezmenilo. termin 5.5. zrejme pada...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pokiaľ sprostredkuje prácu a dotyčný záujemca bude zamestnaný , tak hádam nie - nepovažoval by som to za podvod .

    Jana G. sprostredkuje prácu za peniaze, je podvodníčka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.