Zavrieť

Porady

Slaby mikrofon

Ahojte, prosim poradte, ako zistit pricinu toho, ze interny mikrofon v notebooku je slaby. Musime rozpravat tesne blizko monitoru, aby nas dokazal zachytit. A aj to len slabo. Mam novy notebook Lenovo G580. Skusala som nastavit parametre v nastaveniach zvuku, je tam mikrofon a mikrofon boost. dala som to na hodnotu 100, ale s cistlivosotu mikrofonu to nespravilo nic. Poradte co este robit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Takže cez Skype (predpokladám). Skočiť do Skype - Nástroje - Možnosti - Všeobecné - Nastavenie zvuku. A tam vpravo istotne budeš mať zaškrtnuté Automaticky upraviť nastavenie mikrofónu. Toto zruš. Táto funkcia totiž nastavuje úroveň mikrofónu nezávisle na nastaveniach v operačnom systéme.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Norushka nj, to bolo zaskrtnute,...a teda mikrofon dat na vysoko, ci nizko?? ked to mam nastavit rucne...taktiez, mame jednu hru , na rozvoj reci deti,kde deti musia opakovat hlasky, a tak ich to pusta dalej v hre, no,ale kedze nas mikrofon je taky aky je, vcera maleho nebolo pocut
    misoft V Skype v tom nastavovaní je dole malý modrý link
    Vyskúšať bezplatný testovací hovor.Kliknúť na to, povedať pár viet a o chvíľu sa to vrázi späť. Takto sa zistí kvalita hovoru a nastavenie.
    Nepoznám ako to Lenovo má, ale vo Win7 kliknúť na repráčik dole PTM, vybrať Nahrávacie zariadenia a vybrať mikrofón. Kliknúť na to PTM - Vlastnosti - Úrovne a pozrieť na bežec, kde je a trochu sa s nim pohrať.
    Norushka vzdy to testujeme cez ten echo sound test na skype ...a ten bezec som spominala v uvodnom prispevku....microfon a microfon boost, keby som vdela, ktore na co je.....al ide to uz lepsie....dnes sme skusali volat cez skype a po takej minute nas uz druha strana pocula, asi sa to same naaldilo abo co,....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.