Zavrieť

Porady

výkaz o príjmoch a výdavkoch FO

Ahojte, kolegyňka mi už zaslala výkaz o majtetku a záväzkoch cez FS, tak som si ho mohla pekne vypísať a vytlačiť, lenže neviem nájsť ten druhý výkaz o príjmoch a výdavkoch na stránke FS - neviem ako ho otvorím.., poradíte? Ďakujeeeem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    1. ak máš prihlasovacie údaje, prihlásiť sa, a potom: Katalóg formulárov-Účtovné dokumenty-Účtovné výkazy pre podnikateľské subjekty účtujúce v sústave jednoduchého účtovníctva-Výkaz o príjmoch a výdavkoch v jednoduchom účtovníctve
    2. ak nemáš prihlasovacie údaje: eSlužby-Verejne dostupné elektronické služby-Katalóg daňových a colných formulárov-Katalóg elektronických formulárov-Účtovné dokumenty-Účtovné výkazy pre podnikateľské subjekty účtujúce v sústave jednoduchého účtovníctva-Výkaz o príjmoch a výdavkoch v jednoduchom účtovníctve

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Čo keby si nabudúce skúsila na stránke FS pohľadať aj sama a nečakať, že ti to na tanieriku predložia iní poraďáci ?
    Nech sa páči

    https://pfseform.financnasprava.sk/F.../form.139.html
    Džanka3 Ďakujem za ochotu Veronikasad.., už sa s tým trápim od rána, a neviem sa dostasť do formulára a otvoriť ho.. na stránke FS... a nečakám na tanieriku, ale som poprosila.. a inak, ako si sa dostala k nemu na FS? priamo ? lebo keď otvorím formuláre - ono sa mi tam dá nejaká klasifikácia tam ho nájdem a tým som skončila..

    výkaz o príjmoch a výdavkoch FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.