Zavrieť

Porady

Predmet činnosti sro

Prosím o pomoc , chcem vykonávat poradenstvo , konzultácie a prednášky ohladom autizmu a venovat sa autistickym detom, čo mám uviest ako predmet podnikania?? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vodniksro je offline (nepripojený) vodniksro

    vodniksro
    na zodpovedanie otazky chybaju blizsie info (napr. vzdelanie, ake venovanie sa detom...; takuto cinnost by som si kludne vedela predstavit aj pod neziskovkou, kedze ma byt aj venovanie sa... )

    odporucam konzultaciu priamo na zivnostenskom registri... (pripadne aj s asociaciou SPOZA http://www.sposa.sk/, aktivnej pomoci sa venuju napr. v Drahuskove - neziskovka Drahuska a my...., obec Krajne, cast Žadovica)

    kuki aj do zivnostenskeho zakona
    http://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-455#f5176059

    a ak nespadate do kategorie co zivnostou nie je a na zivnostenskom potvrdia, ze mozete mat zivnost, tak predmet cinnosti ma napada napr:
    vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti (prip. vzdelávacia a lektorská činnosť )
    organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
    poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
    organizovanie, usporadúvanie a zabezpečovanie kurzov, školení, seminárov, obchodných rokovaní, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľných živností

    Predmet činnosti sro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.