Zavrieť

Porady

Výrobná prax študentov VŠ

Spoločnosť súhlasila s výrobnou praxou študenta VŠ na 2 týždne - potvrdila mu pre školu tlačivo. VŠ ale študentovi nedala žiadnu zmluvu pre našu firmu o výrobnej praxi. Ako papierovo ošetriť túto prax - pred prípadnou kontrolou z IP? Má niekto podobnú skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    mám skúsenosť matky .....ak VŠ má v plánoch , resp. zakomponovanú povinnú prax, škola vystavuje doklady (zmluvy)
    takto UPJŠ vystavila zmluvy pre prax (mojej dcére), obe strany podpísali, dcéra zadarmo vykonáva prax........
    a k nám do zamestnania chodia zvyčajne dievčence z OA, kde tiež škola vystavuje zmluvy o praxi
    milka1619 Mojej dcére tak isto vystavili zmluvu. Preto to požadujem aj od iných študentov. ( s tým bojujem už od minulého roka )Ako obhájim prítomnosť študenta na pracovisku bez dokladov, v prípade úrazu? IP - mi bude tvrdiť, že vykonáva nelegálnu prácu. Prečo VŠ im nevystavia nejaký doklad?
    Mila123 informuj sa na študijnom oddelení VŠ, inak by som im neumožnila prax (oznám to šéfovi)

    Výrobná prax študentov VŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.