Zavrieť

Porady

môžem presunúť zamestnankyňu na iné miesto?

môžem ju presunúť z asistentky na operátora?
veronikasad akú funkciu má v pracovnej zmluve ? Dôvod "presunu" ?
Mon 27 v zmluve má asistentka manažéra kvality. Presunúť ju chce z dôvodu, že nechcela použiť svoje osobné vozidlo na služobné záležitosti, čiže v skratke odmietla.Teraz sa jej vyhráža, že ju presunie na iné miesto. Ja som sa chcela spýtať, či ju môže presunúť aj na nižšiu pozíciu, napr.: operátora?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zamestnávatel je povinný pridelovať zamestnancovi prácu zodpovedajpcu pracovnej zmluve. Preradiť ju môže len na základe obojstranne podpísanej dohody o zmene pracovnej zmluvy.
    Dôvod o ktorom príšeš, nie je dôvodom na iné preradenie.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mon 27 Ďakujem, toto som potrebovala počuť
    Mon 27 Ešte jedna vec ma napadla. Manažér bude teraz tej zamestnankyni robiť v práci peklo, bude čakať na jej chybičku a hneď jej dá podpísať porušenie prac. disciplíny, musí ju ona podpísať?
    veronikasad Poštu treba preberať, ak sa obvinenia nezakladajú na pravde, treba sa voči nim odvolať. Nepodpisuje porušenie prac.disciplíny, podpisuje prebratie upozornenia. Na kopiu listu treba napísať prevzal dňa - dopísať dátum+podpis. Ak poštu nepreberie, bude sa považovať za doručenú.
    Llívia Treba sa odvolať písomne a tiež oproti podpisu.
    misoft ...prípadne sa obrátiť na Inšpektorát práce.....
      zbaliť

    môžem presunúť zamestnankyňu na iné miesto?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.