Zavrieť

Porady

Zalozenie realitnej kancelarie

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne zalozit realitnu kancelariu s absolvovanou VS prava, kedze podmienkou je mat VS v obore?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Existuje niekoľko spôsobov ako je možné založiť si realitnú kanceláriu (RK).
    Tým prvým je založenie živnosti. Podmienkou je skutočnosť, že živnostník musí mať požadované vysokoškolské vzdelanie. A to buď stavebné, ekonomické, právnické alebo musí byť architektom.

    Sice starsi clanok, ale v niecom pomoze http://www.trh.sk/clanky/byvanie-a-r...vensku-74.html
    mosaicx dakujem za info
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mosaicx dik za nic
    alaya1 ako absolvent prava by si si mohol aj sam nieco vygooglit, poslala som link.
    mosaicx nie som absolvent prava
    alaya1 ok,
    kopretinka nájsť si podmienky v živn.zákone by mal vedieť každý,kto vie čítať
    mosaicx typicke odpovede.. bud porad alebo drz chrap.. na to aby mi to niekto nasiel v ziv. zakone mam predsa teba kopretinka
    kopretinka hľadaj si to sám so svojou chrapou
    buchač Typické odpovede ????

    Ja som postrehol len stupídnu otázku ......či ???

    Ak sa nevieš pohybovať v mútnuch vodách informácií , tak radšej ani nepodnikaj .
    Len rozšíriš rady neschopákov v oblasti podnikania o ďalšieho laika ...k tomu ešte by som pridal dovetok , že blbého .
    Ak si dokonca skončil VŠ , kua , tak vráť školné ...lebo to išlo aj zo spoločných daní .
    mosaicx ach to ti stalo za ten cas a energiu toto napisat? podnikam uz davno, nemudruj ked nevies, ked sa da otazka tak odpovedz alebo takisto drz chrap
      zbaliť

    Bednarova J je offline (nepripojený) Bednarova J

    Bednarova J
    viazana živnosť : Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) - vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického alebo stavebného alebo architektonického smeru alebo úplné stredné vzdelanie s maturitnou skúškou a 5 rokov praxe v odbore

    Zalozenie realitnej kancelarie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.