Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
buchač Pre tú srandu by ma aj zaujímala cena kľúča .
arizona ako sa moze kluc poskodit len tym, ze stiahne subor???
ucitelkagabika ja neviem...myslim,ze tam bol stiahnuty virus..
buchač Keď bol stiahnutý vírus , tak nedošlo k poškodeniu samotného USB kľúča . To predsa nevplyvní nikto . Ten kľúč sa dá vždy vyčistiť od toho svinstva .
Keď škola nemala poriadny antivírus , tak to je už iná otázka .
Ďalšia otázka je aj tá , že prečo nemáš vo svojom PC tiež nejakú ochranu .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Ak nie je poškodený mechanicky, tak by som ho skúsil preformátovať.
    Ak sa nebude dať, tak skôr verím, že odišiel nezávisle na prezentovaní.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no musíš to vedieť preukázať, že sa pokazil akurát z toho dôvodu, že bol používaný v danej triede... ďalšia vec čo hovorí interná smernica, či sa cudzie USB zariadenia môžu používať v triedach (kvôli vírusom...) ale veľké šance na úspech by som tam nevidel...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ucitelkagabika ziadny subor sa nedal otvorit a tak som ho poslala do opravy..
    taiko to je velmi divne. USB kluc sa podla mna neda opravit.
    1. tie subory tam vidis, len sa nedaju otvorit, ci ich tam vobec nevidis?
    2. Da sa na ten USB disk nieco nakpoirovat?
    3. Bol to nejaky specialny USB kluc, ze sa Ti ho oplati "opravovat"? Vsak USB kluce dnes stoja 5 korun.
    ucitelkagabika mala som tam niekolko rokov priprav na pracu a vela iných veci...ale uz ho mam opraveny-dalo sa obnovit 92%dat
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Asi ťažko. Istotne v smerniciach školy a pri práci v počítačovej triede bude klauzula o zákaze používania neschválených a súkromných zariadení.
    A veľmi pochybujem, že stiahnutá prezentácia poškodí nejaký USB kľúč.

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Kazda skola zapojena do projektu Infovek ma bezplatnu verziu vsetkych antivirov od esetu takze si myslim ze zabezpecne pc by maly byt dostatocne. Zalezi samozrejme od toho kto im spravuje pc. Urcite USB kluc nemoze byt pokazeny popripade ste maly zakupeny smejd z ciny aj ked tam je original znacka ale su to 2. aleb 3. kvalitativna trieda. Najskor je to virus nic ineho, v skolach na pc kde sa denne vystrieda ť_ž studentov sa ani nedivim.

    Môžem žiadať náhradu škody,keď sa mi v počítačovej triede pri sťahovaní prezentácie poškodil USB kľúč?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.