Zavrieť

Porady

iPhone6 alebo Galaxy S5?

oplatí sa počkať na iPhone 6?zaujalo ma to video, alebo radšej galaxy s5?

Naposledy upravil Richard : 11.04.14 at 14:10
Richard Doplnil som ti to video
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ja som osobne prešiel z iphone na android a nelutujem. Mám GS4 a po doladení múch ako náhodné reštarty to funguje k spokojnosti.

    Hlavne mi vyhovuje väčšia obrazovka, customizácia, lepšie penosy dát (ach iTunes) a napr. taká drobnosť ako share textu do Evernote a podobne.
    peterkos2 Tiež rozmyšľam nad SGS4,doteraz som mal SGS Advance,bohužiaľ žiadna výhra-po upgrade na Jelly Bean samé problémy hlavne spomalenie,sekanie.
    Keď kliknem napr. na tel. zoznam niekedy ho otvára aj 10 sekúnd.
    Môže ťa trafiť.Permanentne RAM na 87% a neviem si s tým rady.Už som dvakrát dával do výrob. nastavení

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zalezi, co od mobilu cakas, ake aplikacie, ci ine veci vyuzivas denne. Ja mam aj Iphone a druhy telefon s Androidom.

    Hoci som si nasla aplikaciu, ktora dokaze obist Itunes /takze s fotkami, ci hudbou dokazem pracovat rychlejsie a tak ako vyhovuje mne/, aj tak radsej vyuzivam mobil s androidom. Pre beznych ludi je ovela praktickejsi,ma ovela viac moznosti, nikto ma neobmedzuje ako a co si s nim budem robit,nikto mi nenanucuje blbosti, ktore nechcem pouzivat,ako je to pri Iphone. Ked mas slovensky ucet,tak mas ovela viac moznosti kupit,ci stiahnut aplikacie v slovencine a cestine pre Android,ako appky z AppStore- tie su skor urcene pre ine krajiny.
    Mam doma aj stary Iphone 3, ktory je sice 100% funkcny,ale na nic ine okrem telefonovania, ci sms sa neda pouzit,lebo Iphone podporuje aplikacie uz iba od 4 vyssie.Hneva ma taketo obmedzovanie od Iphone...
    Preto ja Iphone neodporucam,kvoli neprakticnosti...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Počkaj ešte rok, dva...
    Richard 15.04.14 08:08 priradil do Porady
    Richard 11.04.14 12:13 odstránil(a) z Porady

    iPhone6 alebo Galaxy S5?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.