Zavrieť

Porady

žalúdočné krče

Má niekto skúsenosti so žalúdočnými kŕčami? Neviete, čo môže spôsobovať viacdňové kŕče?
8 komentárov     zbaliť
lujza.j ....pockaj vylozim ti karty
ivka70 a vestecku gulu si kam podela?
kalkulka keby mi to pomohlo :
kopretinka ako sa stravuješ?
kalkulka normálne sa stravujem, nejem dráždivú stravu, jem asi 4-5 krát denne, jem pečivo, zeleninu, ovocie, mäso atď... pijem rôzne čaje, rôzne vody, žiadne koly
buchač Ja mám kŕče z nedostatku sexu ...
Peggynka V žalúdku?
taiko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Ja by som ti poradila ísť do najzapadlejšej dediny na SK na dovolenku k najchudobnejšej babke a jesť a robiť aspoň 2 mesiace to čo ona robí a ako sa stravuje. Skús sa zamyslieť nielen nad svojim stravovaním, ale aj nad celkovým spôsobom života.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Žalúdočná chrípka, stres, zápal žalúdka....... XYZ vecí - navštív lekára !!!
    kalkulka už ma nebaví navštevovať lekára, ktorý iba pchá hadicu do žalúdka, kašlem na to. Chcem nejaký zázračný liek, ktorý ma hneď vylieči, alebo nejakú normálnu vyšetrovaciu metódu a nie hadicu!
    kopretinka zázračný liek by som aj ja chcela,potom mi môžeš predať polovičku....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kalkulka (Dnes 14:20) už ma nebaví navštevovať lekára, ktorý iba pchá hadicu do žalúdka, kašlem na to. Chcem nejaký zázračný liek, ktorý ma hneď vylieči, alebo nejakú normálnu vyšetrovaciu metódu a nie hadicu!
    Bohužiaľ zázračný liek ešte nevymysleli. Najpr skús držať diétu a ak ani tá nepomôže, lekárovi sa nevyhneš.
    Dôvodov na krče je veľa, môžeš ich mať napr. aj z prechladnutia čriev..
    Naposledy upravil Tweety : 10.04.14 at 13:28
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kalkulka dietu držím hocikedy, veď sa snažím nejesť potraviny, ktoré mi škodia, absolvovala som už aj rôzne vyšetrenia, napr. na celiakiu, na laktózu, alergiu na potraviny, všetko dobre a houby je to tak...... po niektorých potravinách sa mi proste spravia červené fľaky na koži, ktoré za istý čas zmiznú, chlieb nejem už možno aj 10 rokov, lebo som od neho bola strašne chorá. To už nemám vôbec nič jesť, či čo vlastne? V ten deň, keď som dostala krče som jedla obyčajný vývar a mäso na rezančeky + zemiaky. Na raňajky pečivo so šukou. Čo také strašné som zjedla? Normálne som už z toho rozčúlená..... dostala som také kŕče, čo trvali od večera do rána, v pohode celý ďalší deň, zase v noci a zas cez deň a bruško som mala nafúknuté ako tehotná v 5-tom mesiaci. Pila som repíkový a čierny čaj, dala som si nospu, ibalgin, quarelin, laktobacily, béčkové vitamíny, pupalku a aj tak to ešte dočista neprešlo. Aj dnes mám sem-tam nábehy na nejaké tie kŕče.
    Tweety A nie sú zo stresu?
    kalkulka a viem ja? bola som v ten deň aj na vyšetrení na rehabilitácii, neskutočne ma k tomu bolel celý chrbát, ruky, krk, hlava.... ani som nespala v noci, iba som hľadala vhodnú polohu, keďže som mala aj tie hnusné krče. Akoby toho nebolo málo, tak ma začínalo ešte aj sekať v krížoch... no čistá invalidka......
    kopretinka ak neješ chlieb,nemala by si ani pečivo.v šunke je kopa všelijakých ečok,to ti tiež môže robiť zle.......
    kalkulka nezákazala by si vôbec jesť? v chlebe sú iné látky ako v pečivách, pečivo je robené na vode, nie na mlieku a v chlebe je kvások atď... neviemj, čo mi škodí
    Katy a R no možno ?? to by ti pomohlo - aspoň trojdňová hladovka!
    ja, keby som pojedla, čo si tu popísala (vyššie), tam mám kŕče tiež. Chlieb neješ 10 rokov - a pečivo áno - to už len aký má význam?
    kalkulka prechladnutia čriev? hmmm ..... ako sa to dá? prechladiť črevá? veď som takmer vždy dnu
    katka 23 črevá si prechladíš vtedy ak sa na prázdne črevá napiješ niečo studené alebo zješ niečo studené, môj manžel si takto prechladil črevá, potom mal aj kŕče
      zbaliť
    kalkulka ďakujem už som googlovala
    kopretinka nie je to nejaká alergia na nejaké jedlo? treba otestovať

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    môže to byť nezistená celiakia - tam treba držať bezlepkovú diétu.
    Pozor-treba sa spýtať lekára aj na túto možnosť.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Mával som dosť veľké problémy so žalúdkom-už od 18 rokov najmä na jari a na jeseň.Neriešil som to a vždy pretrpel-zrejme vredy.Boli to veľké bolesti a vyliečil som to až niekedy okolo štyridsiatky pravidelnou konzumáciou repáku 51%.
    A čo si myslím,že mi ešte pomohlo sú čili papričky-začal som ich dávať skoro do
    všetkého.Dopestované vo vlastnej záhradke usušené,pomleté.
    Mimochodom,čo si myslíte,že mám teraz naliate v štamperlíku?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač ...jj.....chilly je fasa ...
    peterkos2 Viac fasa je ten repák
    lujza.j a pečienka...čo hovoríže tiež fasa....
    peterkos2 Garantujem Ti že horšie na pečienku ako 3-4 štamperlíky repáku sú lieky.Inak na krv chodím pravidelne u kardiológa a pečeňové testy som mal vždy v norme.
    A to užívam denne päť liekov
    buchač Onééé ...to všeličo 52 % a vyššie ja už nejak neaplikujem pár rokov ...ale terkelica by občas aj bodla
      zbaliť

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    kalkulka a chceš radu,alebo si sa prišla vykričať?Lebo mne to pripadá,že B je správne.:-)))

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kalkulka (Včera 14:20) už ma nebaví navštevovať lekára, ktorý iba pchá hadicu do žalúdka, kašlem na to. Chcem nejaký zázračný liek, ktorý ma hneď vylieči, alebo nejakú normálnu vyšetrovaciu metódu a nie hadicu!
    kalkulka (Včera 14:39) ďakujem už som googlovala
    No a ako si dopadla , našla si ???

    Inak , dá sa povedať že MUDr. Google je jedným z najlepších odborníkov .
    Tí jeho poniektorí pacienti s jeho pomocou sa zázračne povyliečovali ...a to dokonca z najťažších chorôb ...
    Naposledy upravil buchač : 11.04.14 at 08:02

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    a nemas nejaku intoleranciu na potraviny? Ta sa testami zisti neda. Teda existuju testy, ale este sa vedecky nepotvrdilo ze su 100% smerodajne.
    Daj si dietu, kde nebudes par dni jest ziadne mlieko, ani psenicnu muku. Su to totiz najbeznejsie alergeny. Ale pozor mlieko (laktoza a mliecny protein) a muka sa nachadzaju aj tam kde by si ich necakala napr. aj v sunke. takze musis dokladne citat co jes. Dietu drz velmi striktne aspon 4 dni a uvidis, co sa bude diat.
    Ak Ti lekari nic nezistili hadicami a biopsiami, tak intolerancia by mohla byt problemom. Zena mala podobne peripetie tak som kvoli nej urobil stranku o intolerancii www.jedloakopriatel,sk. Skus kuknut, mozno pomoze.
    mam tam aj anketu o tom, co ludom najviac sposobuje problem http://www.jedloakopriatel.sk/starsie-ankety/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.