Zavrieť

Porady

Alergia na krémy.

Dobrý večer, píšem za moju manželku. Prosíme o radu na nejaký krém na tvár (40+) aj na ruky , ktorý neobsahuje chlorid kobalnatý a kolofóniu. Má na tie látky alergiu. Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Najväčšiu istotu bude mať pri prírodných produktoch ako sú napr. oleje, olivový, kokosový, mandlový, babmucké maslo, najlepšie v biokvalite. Ale aj iné oleje sú výborné. A domáce masky. Robia zázraky.
    Čo sa dá na pokožku, všetko sa dostane do tela. Pokožka sú druhé ústa človeka.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Okrem uz spomenutych cistych olejov,ktore su fakt vyborne.....je ich strasne mnozstvo len si treba vybrat.....sa da si vyrobit krem aj doma....


    kuk aj tu: http://wanda.atlas.sk/tvar-bez-vyraz...et/828949.html
    Naposledy upravil lujza.j : 12.04.14 at 15:01
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Masky z čerstvého sezónneho ovocia, tvaroh, med, ...
    lujza.j Ja som ostala uchylna...ak sa da... vyrobim si sama...ziadne zbytocne chem.konzervanty....
    korela Ak nepriložíš základnú surovinu, budem googliť. Koľko ti vydrží?
    lujza.j Kupila som bio bambucke + nejaky olej - vyberies.../u nas na trhu je stanok s olejmi./...k tomu a vyslahat....urob si tak akurat...neviem ci som vydela niekde ze rok..kukni aj na moderna alchymistra
    korela Ďakujem.
    lujza.j šlahaný krém pre moje decko s atopikom hotový
      zbaliť

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Lekáreň v okolí nemáme?Magistra nemá problém poradiť ktoré krémy prichádzajú do úvahy.
    gimeno Niekto evidentne nechodí do lekárne — veď v dnešnej dobe tam postavia prvú paniu od hrncov a ju predsa nejaká alergická reakcia nerozhádže, poradí prvé, čo ju napadne, a to môže byť veľký problém. Mám negatívnu skúsenosť — pýtal som sa istej „magistry“, či istý výrobok obsahuje MLIEČNE bielkoviny. Odpoveď: Áno, obsahuje bielkoviny, neviem aké. (vyčítala z údajov o nutričných hodnotáach) Po tejto skúsenosti by som svoje zdravie lekárnikom určite nezveril.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Ja mám tiež alergiu na krémy (zložku na ktorú som alergická nepoznám, teda okrem chrómu)a kupujem si v DM ku DM - kové krémy. Sú prírodné, bez pridaných prídavných látok. Sú to na pohľad jednoduché krémy, balené sú v krabičke a v tube, no sú vynikajúce Mne boli tiež odporučené jednou známou no a osvedčili sa. Odkedy ich používam, tak žiadna alergia, ani vyrážky. Vrelo odporúčam, sú vynikajúce a ešte aj cena je ľudová. DM Balea MED, ultrasensitive , tagescrema + nachtcreme, allergia gatested (bez parfumu, farbív, konzervantov). Vynikajúca, poctivá kvalita, vyrobené sú vo Švajčiarsku, cena okolo 5 € 50 ml.
    lujza.j Tiez som ich v jednom obdobi kupovala,aj sprchace aj ostatne...celkovo su v pohode.serum na dekold si kupujem balea.

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Súhlasím s korelou aj s lujzou...momentálne je na trhu veľká ponuka prírodných krémov, masiel, olejov...pripájam link (bežne dostupná kozmetika v bio obchodoch):
    http://www.saloos.sk/bio-karite/
    lujza.j Som si vyrobila svoj... ziadna chemia,ziadny konzervant....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

    Manželka odkazuje manželke ...

    Ak zadá príslušné výrazy do Googľa , tak určite alergiu z PC klávesnice nedostane ...
    gimeno Nejaký kretén v živote nemal alergickú reakciu, skús si, aké je čítať zloženie výrobkov skôr, než sa začneš navážať do iných ľudí!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.