Zavrieť

Porady

Alergia na kazein

Mám 182cm Ulceroznu kolitidu v remisii. 50 -52kg Je to možne ztej alegrie na kravské mlieko a kazein?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Ano,mohla to celé spustiť alergia na kravské mlieko a kazein,treba to vysadiť.Ale pozor,nestačí vysadiť mlieko a jogurty treba vysadiť všetko čo obsahuje kazein a kravské mlieko.Všetko a dlhodobe-s tými dvomi týždňami si robíš srandu nie?Že nepomáha sa dá uzavrieť po 2 rokoch a nie po 2 týždňoch,
    otakarkovo ja som schytal alergiu na kazein pri borelioze. Nemozem jest ani potraviny kde su stopove mnozstva kravskeho mlieka. Vysledky sa ukazu po case. Ked niekto nevie spracovat kravske mlieko, ma to usadene v crevach a creva sa cistia mesiace ak nie roky.
    korela Roky.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Nie. Nič sa ti nestane, ak budeš žiť bez mieka. Ak ti tak chýba, prejdi na rastlinné, mandlové, sójové a mnoho ďalších. A syry tiež nahradíš inými bielkovinami. Hmotnosť máš nízku, rieš ju s osobne s lekárom.

    gimeno je offline (nepripojený) gimeno

    gimeno
    Ja by som to formuloval takto: ak pri alergii na mlieko a kazeín konzumuješ potraviny, kt. ho obsahujú, netreba sa čudovať, že sa pridajú ďalšie problémy. Nutná je úplná bezmliečna diéta, ako píše BXLmiami. Inak samotné kravské mlieko spôsobuje v poslednej dobe dosť veľa ľuďom problémy…
    Vladimir2222 konzltovať s dr.? Chodil som k naj internistke a tu nennapadlo, mi dať urobiť take vysledky, možno ju krivo obvinujem, že kazein nie je pričina podviživenia.
    kopretinka tak si žiadaj vyšetrenie na potravinové alergie

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ....počkáš do zajtra ???

    Zavolám svojej internistke alebo sesternica je šéfka alergológie a opýtam sa ...

    Potom dám vedieť ...môže byť - berieš ?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vladimir2222 Ano vdaka. Opýtaj sa tak hej že prečo nemožem pribrať mám podviživu čo je 182cm a 50 až 52kg čo je na 31r chlapa malo,. Strava pravidelna a dobra, doprajem si. Mliečne výrobky som vysadil dva tyždne a nepomaha, snád je to beh na dlhšie trate.
    Chobot Nepochopil....
    korela Trochu kruté, nie? Zvoliť takýto prístup k cudziemu človeku.
    buchač Trochu kruté ???
    ...a nie je kruté dať odbornú otázku na net a čakať relevantnú odpoveď , na ktorú zodpovie po náležitých vyšetreniach iba lekár .....či ?
    Vladimir2222 odborna otazka? ja či niekto nemal podobný problem, príklad pri celiakii mal jeden chalan podobný problem kde nemohol pribrať, vylučil lepok a pribral. dva tyždne som vylučil mlieko, vaha rovnaka snád to je beh na dlhe trate. a ako som spomínal, to nie je možno pričína podviživi, ale nikdy ma nikto neposlal na taketo vyšetrenie a bolo jednoduche.
    gimeno Ty máš asi alergiu na alergikov, reaguješ ako posledný primitív.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.