Zavrieť

Porady

misoft http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html
http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
Málo údajov. Aký počítač? Aký OS? Aká grafika?
Ja mám sivý monitor a čierny monitor..... ale zobrazuje.....
Stanislav Gal HP 650 windows xp pustim video sekne a nic setko je zelene
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    HP650 - zdieľaná grafika, videá online sú často v rozlíšení 720 (čo je dosť veľký dátový tok), niektoré stránky už sú na protokole html5 - čo XP nemusia akceptovať. Preto "zelený" monitor - nestíha grafika, resp. málo pridelenej VRAM (zdieľaná grafika si berie z RAM potrebnú časť pre svoju prácu) - Aká je RAM?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stanislav Gal RAM 2 GB ..a viem s tym nieco spravit aby to islo??? napr ani internetove hry mi nechce nacitat
    mecky aky prehliadac pouzivas?
    misoft No máš tam Intel HD Graphic 3000 - teda vylepšený Intel Graphic 2000 a tie sa rovnajú low-endom typu nVidia GF 310M alebo AMD 5450 - teda nič moc. A 2GB už pre sledovanie videí v HD je žalostne málo - niečo si z RAMky zoberie OS, niečo aplikácia na prehrávanie/prehliadač a GK tiež potrebuje - a nedostáva sa jej v dostatočnom množstve.
      zbaliť

    preco mi sekaju online videa..aj ked su nacitane dopredu..respektive mi to seka ako cd a mam len zeleny monitor...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.