Zavrieť

Porady

Dovezená kabelka z Číny-colná správa

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ahojte,

potrebovala by som o radu neviem ako to funguje... objednala som si kabelku zo zahraničia, pravdepodobne to bola napodobenina...zadržala mi ju colná správa na colné konanie s tym ze budu informovat adresata... viete mi prosim poradit aky je tu postup, je tam nejaka pokuta pre odosielatela alebo prijemcu? co ak v tom baliku poslal nieco ine?
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aká je cena kabelky?
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
cena kabelky je 18,67 eur + poštovné 4,71, spolu to je 23,38 (kabelka Michael Kors)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pizzanoel
cena kabelky je 18,67 eur + poštovné 4,71, spolu to je 23,38 (kabelka Michael Kors)
Mám dojem, že si overia, či vlastník značky bude súhlasiť s uvoľnením. Pretože kabelka zn. Michael Kors za cca 19€ - jasný FAKE a pokiaľ vlastník značky potvrdí, že je to falzifikát - tak ju ani nedostaneš - bude zlikvidovaná.
Dopĺňam:
http://www.net-a-porter.com/Shop/Des...duct&dScroll=0
aby bolo jasné, aké sú ceny originálu!
Naposledy upravil misoft : 15.04.14 at 10:04 Dôvod: Doplnenie linku na výrobcu
2 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
a mam nejaku pokutu? alebo odosielatel?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mal by to zacálovať dovozca - ale jeden nikdy nevie. Možno to prejde tým, že budeš mať stratu cena+poštovné. Všetko záleží na majiteľovi ochrannej známky a colníkoch.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
este ma napadlo ci si aj posta nebude uctovat nejake poplatky zato? ale to by mal hradit odosielate kedze to posielal on?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pošta už svoje dostala - tá je mimo.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
ok, no tak uvidim co mi napisu... dakujem za odpovede.
0 0
catita catita

catita je offline (nepripojený) catita

54
pizzanoel: velmi by ma zaujimalo, ako to cele dopadlo, som v rovnakej situacii.. co poradis? mozes mi poslat mail? catita.travel@gmail.com
0 0
daniela-D daniela-D

daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

Zdravím chcem sa opýtať ako ste dopadli ... aj ja mám taký problém... zásielka zadržaná z dôvodu podozrenia porušovania duševných práv.
Objednali sme si tenisky cez net- značky-S------N (neviem či to môžem tu takto celé napísať/ ktoré majú v exi..... hodnotu 120 eur, v akcii sú za 80Eur, ja ich mám za 25 eur....
Ešte na margo- vyzerajú uplne totožne ako originál... takže neviem... porradte čo ďalej..
0 0
kuravesele kuravesele

kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac
mne tiež boli zadržali kabelku, naskenovala som im objednávku, úhradu, a žiadosť s tým, že to chcem nosiť na bežné použitie a nie za účelom ďalšieho predaja (tá kabelka sa asi niekomu zapáčila ) a asi do 2 týždňov mi ju poslali domov...
1 0
barni15 barni15

barni15 je offline (nepripojený) barni15

To znamená, že je tam podozrenie o Fake a určite podľa ceny aj je v tom prípade sa bude postupovať podľa priloženého zákona https://www.financnasprava.sk/_img/p...on486_2013.pdf
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať