Zavrieť

Porady

Ako sa napíše "mreža" resp. "mriežka" na slov. klávesnici? #

Potrebujem súrne pomoc, ako sa napíše "mreža" na slov. klávesnici? Poslali mi zo stav. sporiť. heslo v ktorom je o. i. aj mreža, väščiu kravinu už nemohli vygenerovať
Naposledy upravil Richard : 15.04.14 at 13:39
4 komentárov     zbaliť
Richard Presunul som ti to do samostatnej otázky. Odporúčam prevetrať si etiketu. Otázky majú slúžiť všetkým a teda nemajú byť zahrabané v rámci iných otázok či debát.
mareko OK, len na druhej strane, niektorí zasa budú kričať, načo nová otázka, keď sú už podobné
Richard To sa ich snažím odnaučiť Pokiaľ ti ju nenájde vyhľadávanie tak považuj za neexistujúcu...
mareko OK
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Napravo od medzerníka máš tlačidlo alt gr, tak ho stlač a súčasne stlač znak x.
    mareko Už som písala, že je to OK (Richard tu robil trocha poriadok, tak to moje pôvodné huráááááá tu už nie je). Jediná rada, ktorá funguje, pri ostatných sa mi mreža nedá napísať. Ďakujem
    Ing. Ľubomír Janoška
    logo
    Fair Mind s. r. o.
    Mareko
    otvorte si notepad,
    stlačte alt, podržte stlačený a na numerickej klávecnici stlačte 3 a potom 5,
    uvoľnite alt... a máte #
    ... alebo netreba ani notepad, stačí editor na porade

    PS - kvalitné heslo by malo obsahovať väčšiu kravinu, takže je to správne
    mareko To áno, ale mohlo tam byť niečo ľudské, napr. paragraf ale porada to istí. Funguje však iba pomoc od Excise Duty, inakšie sa tá mreža nedá napísať. Ale aj tak vám všetkým ďakujem za ochotu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Všetky alt skratky ...

    http://www.klavesoveskratky.sk/klavesoveskratkyalt.html

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Katy a R, arizona, Peggynka, Valcake, tictac7
    Nevhodné (1)
    4
    tictac7 ...dala som si aj záložku - jeden nikdy nevie
    Peggynka Tiež hurááá,konečne som našla ů...
    Ako čítam "mreža",spomenula som si,ako som kedysi mobilovému dilkovi povedala,že "záhradka"- skoro spadol z tej barovej stoličky za tým pultom a on,že to je mreža...Vravím mu,že každý tam vidíme niečo iné,ale prečo? Chichi...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wirgi alebo alt 35 #
    babka - ježibabka Pravý Alt +x #, ľavý Alt a 35 #
    babka - ježibabka Skúšaj. Asi je to na každejj klávesnici iné. Ja som tak skúšala @.
    Chobot Ďakujeme za zhnutie...
    misoft Ešte jedna kombinácia - Ľ Ctrl+Ľ Alt + X =# (a tiež s +C =& , s + V = @, +B ={, +n=} atď.) - Poznámka: pre mňa je to takto rýchlejšie - vystrčím dva prsty a mám rovno Ctrl+Alt a potom ďalšia klávesa = znak.
    buchač Ja vystrčím IBA jeden prst a mám celú klávesnicu v paži ...
      zbaliť

    Ako sa napíše "mreža" resp. "mriežka" na slov. klávesnici? #

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.