Zavrieť

Porady

Starup Repair ?? čo to je?

Zdravím potrebujem poradiť ohľadom počítača ide o to že vždy keď sa snažím zapnúť nootebook tak ma to pustí maximálne po logo Microsoftu a to je vše...tak ho vypnem a znova zapnem no mám na výber nejakú opravu robiť ktorá sa volá Starup Repair...priebeh tejto opravy niekedy trvá dosť dlho no nootebook sa zapne...občas to musím viac-krát takto reštartovať aby sa mi zapol...Už som to dávnejšie mal takýto problém...robilo to vždy pri zapnutí ...ale po pár dňoch to prestalo....a noťas fungoval 2.mesiace bez problému a teraz sa to znova objavilo...prosím vás...čo mám robiť? existuje nejaká možnosť mám vymazať niečo čo to spôsobuje som v tomto smere lajk ..nevyznám sa...prečo to robí? sú aj iné možnosti okrem toho ako preinštalovať systém? za radu vopred Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vyzerá to, že OS má vážne chyby, pretože žiada Opravu systému.
    Rada - pokiaľ ho rozbehneš, zálohuj si všetky dáta, heslá, profily k prehliadaču (i to sa dá! - potom nebudeš musieť všetko znova naťukávať), profil Skype (ak máš), dá sa urobiť i záloha programov, ktoré sú nainštalované (dá sa vybrať pri vytváraní a uloží aj nastavenia programov), záloha ovládačov k zariadeniam (GK, ZK, sieťovka a pod.) a už len preinštalovať OS.
    Preinštalovaním sa možno stratia aj "breberky", ktoré sú tam usadené.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Marcel Balog Aha jasné chápem a to zálohovanie ako urobím? a keď nemám OS na CD tak to teda už len do servisu alebo ak tak od niekoho zohnať že?
    misoft Ak máš NB, ktorý mal pri predaji už nainštalovaný OS - tak "inštalačka" je na skrytej partícii HDD. V návode k NB sa o tom aj píše, ako dať NB do výrobných nastavení s OS pomocou inštalácie zo skrytej partície.
    Marcel Balog Fu to je na mňa moc ja som v tomto smere fakt mimo...NB už mal pri kúpe nainštalovaný OS to viem návod pri sebe momentálne nemám ako to teda nájdem tú skrytú partíciu ?
      zbaliť

    Starup Repair ?? čo to je?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.