Zavrieť

Porady

osadenie lavičky pred panelakom

v ramci brigady sme zlikvidovali lavičku pred panelakom,pretože tam stale vysedavali alkoholici,bezdomovci a drogisti. a neustali tam robili bordel a robili si vo vyklenkoch potrebu.,nato jeden vlastník zareagoval tak že zavolal na nas-brigadnikov policajtov že vykopavame majetok mesta,ale lavičku sme osadzali my vlastníci panelaku ešte za minuleho režimu,ešte k tomu lavička bola zničena a nedavno tam došlo skoro k urazu maleho dieťaťaTen vlastník-udavač teraz zbiera podpisy za osadenie novej lavičky,pričom on ani nehodí na brigády.na lavičke sem tam cez den sedia aj domové klebetnice a jedna znich je aj jeho žena,chcem sa opytať koko musí mať podpisov ked nas vlastníkov je55.dakujem,musí mať aj stavebné povolenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podpisovať môže koľko chce. Ak nezíska dosť podpisov, môže si pískať Pieseň práce odzadu.
    Čo sa týka lavičky za minulého režimu - vtedy aj tá lavička patrila štátu, nakoľko pozemky patrili štátu.
    A keď ste ju aj vykopali - nech ON dokáže, že je to majetok mesta (mesto o takýchto predmetoch vedie záznamy, nakoľko za nich zodpovedá). Ak ju v záznamoch nemajú - mestu nepatrí.....
    Zorganizujte protikampaň - s argumentami, ktoré si uviedol a uvidí sa, kto s koho.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    martahu Ohladom tej lavičky mali sme domovú schôdzu a na tej schôdzi diskutoval len jeden vlastník ktorý si stiahol určité veci zinternetu a samozrejme že sme sa o lavičke nedohodli ,bola tam búrlivá atmosféra prekrikovanie jeden cez druhého a ten múdry vlastník ma stále obvinoval že kolko sme mali úver/vlani nam zateplili panelak/schôdze o zateplení sme mali v roku2012,tak neviem prečo to začal tetaz vyťahovať/ktorá banka nam dala úver a chcel vidieť faktúry on si totiž mylil pojmy spravca a spoločenstvo bytov.my máme spravcu ,ja som ho odporučila na správcu tam si može všetko popozerať ale také spravanie len odobera energiu a ja vlastne neviem či to mam ešte robiť dom sme dali do poriadku a je jeden z troch domov najkrajší,za čo sme dostali najar aj odmenu od mesta.
    misoft Hele: kašli na neho - aj tak nič nezmôže. To za prvé. Za druhé, ak nepozná pojem správca bytového fondu a Spoločenstvo vlastníkov bytov, ako to tam chodí - škoda sa s nim hádať. Nech začne čítať toto: http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...ch-priestorov/ (ak vie čítať....) a potom nech vyskakuje ako tajtrlík.....
    martahu chcem sa opýtať či môžem mať umiestnenú kameru na balkone.kamera je len atrapa nenahráva a ani nerobí zaznamy,sú to len také moje očI.
      zbaliť

    osadenie lavičky pred panelakom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.