Zavrieť

Porady

Indukčná varná doska - tip na kúpu.

Podeľte sa so skúsenosťami,či ste spokojní so značkou,ktorú ste si zvolili; značka,typ,servis atď.Neviem sa rozhodnúť a k recenziám som dosť nedôverčivá,resp.sú niekedy veľmi rozporuplné.U niektorých značiek uvádzajú,že sú hlučné,potom sa dočítam,že na vine sú nerovné dná hrncov a ja to neviem posúdiť,je mi jasné,že sa človek musí naučiť s touto technikou pracovať.Ďakujem za váš čas.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ja keď som zariaďoval s manželkou druhú domácnosť a kupovali sme komplet novú kuchyňu riešili sme dilemu či indukčnú, alebo sklokeramickú varnú dosku...no a zvážili sme pre a proti a vyšla nám z toho sklokeramická... nakoľko sklokeramická je lacnejšia ako indučná, môžeš mať pod ňou príborník, nemusíš kupovať špeciálne hrnce - nie každý funguje na indučnej... budeš musieť kupovať hrnce s magnetom:-) takže nakoniec sme kúpili sklokeramickú gorenie, za 150 € a keď elektrikár zahlásil, že za pripojenie s razítkom chce 50 € tak som si to pripojil sám....a funguje ak sa pokazí tak do 50 € by som šiel do opravy, nad 50 € pôjdem do novej..... možno časom ju vymeníme za indučnú, ale zatiaľ pomer nákladov na kúpu sklokeramiky + výbavy iným tipom hrncov kuchyne, stále prevyšuje úžitok na to, koľko sa v tej kuchyni varí...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Už je rozhodnuté,že indukčná.Ide len o to ktorá.Hrnce neriešim,nie je to problém (mám doma komplet sadu).Čo sa týka ceny - sú už od cca 240 €,za ostatné roky išla cena riadne dole.
    Ice dive nuž tak si vyber takú, ktorá je tvojmu srdcu blízka, značka, tvar a pod... lebo je asi jedno, ktorá rovnako budeš musieť umývať tú za 240 ako aj tú za 500 € každá má záruku a keď sa má pokaziť tak sa pokazí....
    srska ice dive - súhlasím s príspevkom aj s komentárom. nám slúži 7 rokov sklokeramika gorenje ect680-ora-e bez problémov http://www.najnakup.sk/ii2.ashx?m=1&k=104838
    Peggynka Tak som sa rozhodla sama,keďže všetci,ktorí indukčku majú, sú partizáni (neprezradia); Elektrolux EHH6340FSK
      zbaliť

    Indukčná varná doska - tip na kúpu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.