Zavrieť

Porady

Kde v BA zoženiem tento kvet (sukulent)?

Ahoj,
chcem sa spýtať, či neviete náhodou niekto, kde by som v Bratislave mohla zohnať tento sukulent? Bryophyllum daigremontianum - púčikovec vrúbkovaný.

Pestovala som ich kedysi niekoľko rokov a teraz po čase by som si ho znovu chcela kúpiť, prešla som pár kvetinárstiev, ale akosi ho neviem nájsť...

EDIT: Ešte doplním... Po novom sa volá Kalanchoe daigremontiana.

Nepotrebujem celú rastlinku, stačili by mi 1-3 tie ešte nezakorenené maličké, ktoré jej vyrastajú na okrajoch listov

A tu je obrázok:


Naposledy upravil Ailise : 16.05.14 at 15:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak nenájdeš v kvetinárstve .. pozri hocikde v školách, inštitúciách.. prípadne na návšteve - a vezmi si z listov po okrajoch zopár tých minirastliniek. určite sa ti príjmu (je to nezmar)
    Ailise Ďakujem, to je super nápad, viem že tie maličké sa vedia ujať veľmi ľahko. Ale mne by skôr pomohlo, keby niekto takú rastlinku s maličkými mal, alebo o nejakom mieste, kde sa nachádza vedel. Predsa len chodiť po školách a pod. mi príde trochu blbé.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prečo len alebo práve v Blave ???

    Šak si ho nechaj poslať domov ..

    https://www.google.sk/search?client=...C3%BApa&rls=cs
    Ailise Pretože cestovať niekam sa mi kvôli tomu zas nechce a objednávanie z netu tiež nemám moc rada z viacerých dôvodov.
    buchač Aj by som Ti poslal ......

    Ale to je ako keby si z netu objednávala ....


    Takže potom ništ ......a po Blaváckych kvetinárstvach alebo záhradnickych obchodoch chodiť ja predsa chodiť nebudem ....

    Kde v BA zoženiem tento kvet (sukulent)?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.