Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Neuznal by som. Potvrdenie o návšteve lekára ospravedlňuje zamestnanca na dobu cesty k lekárovi, na samotné vyšerenie a cestu naspäť do práce. Poobede či večer už u lekára nebol, takže nemôže pouužiť potvrdenie o návšteve lekára.

    Ak je chorý, mal sa nechať vypísať na PN..
    ivka70 Suhlasim.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Takato prekazka v praci na strane zamestnanca je na : nevyhnutne potrebny cas na osetrenie alebo vysetrenie, ktore nebolo mozne vykonat mimo prac. doby.
    On ho ale vykonal mimo prac. doby, na nocnu zmenu sa mal riadne dostavit.

    Uznala by som len potvrdenie z pohotovosti v noci - lebo aj to sa moze stat, ze cestou do prace skolabuje a odvezu ho na pohotovost .....

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    pokiaľ lekár uviedol na potvrdenie platí celý deň, tak áno. Zvyčajne dávajú potvrdenia na priepustky a tam sa uvádza aj odchod.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 ak vsak aj plati cely den, neznamena to automaticky, ze plati celu noc
    maped podľa mňa má deň 24 hodín či?
    ivka70 ked uz to potrebujes doviest do absurdna: tak nocna zmena zacina o 22,00 ...teda narok by bol maximalne do polnoci .... na dalsi den uz potvrdenku zamestnanec nema ....
      zbaliť

    zamestnanec doniesol potvrdenie o návšteve lekára ale pracovnú smenu má v noci, na nočnú už nešiel, je možné mu to uznať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.