Zavrieť

Porady

7 ľudí robilo v apríli každý druhý deň po hodine dvoch. To mám urobiť na každý odpracovaný deň prihlášku aj odhlášku?

Počúvajte ma, veď to je nejaká habaďúra. To by som nič iné nerobila, a kto sa v tom vyzná potom. A ešte k tomu, klient mi dal po ukončení mesiaca dochádzku a teraz 5.5. buď múdra. Niečo s tým urobiť musím, program mi to nerobí (OBERON), to fakt neviem či mám 7x15x2 zápisov robiť. Ak je to tak, tak to vymyslel pekný xxxx.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Normálne pred spracovaním miezd musíš tých dohodárov prihlásiť a odhlásiť na konkrétne odpracované dni. Neviem, čo za program je OBERON, ale ja vo svojom programe kliknem na záložku "Zdravotné poistenie" a zakliknem, že dohodár nepracoval 5 dní v týždni a rozbalí sa mi kalendár za konkrétny mesiac, vyklikám odpracované dni a na základe toho mi program vygeneruje prihlášku aj odhlášku. Ak to nevieš urobiť cez program, tak si to musíš natipovať priamo na stránke ZP.
    Napr. jeden dohodár pracoval 4,7,11,13,19,a 25 apríla. Ty ho prihlásiš na 4.4.2014 a zároveň odhlásiš a opäť prihlásiš na 7.4.2014 a zároveň odhlásiš. A takto postupuješ pri všetkých dohodároch. A nezabudni najprv urobiť prihlášky a odhlášky a až potom posielaj mesačný výkaz.
    cacka Aj mne to robí program. Nahodím si tam pekne dochádzku a z tej si to natiahne do tlačiva, vygenerujem xml a pošlem. Podľa mňa to robí aj ten OBERON...skús sa opýtať. Je to bežná vec a každý lepší soft to robí.

    7 ľudí robilo v apríli každý druhý deň po hodine dvoch. To mám urobiť na každý odpracovaný deň prihlášku aj odhlášku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.