Zavrieť

Porady

Ake druhy ovocia mozu byt nastepene v jednom strome?

Ake mate skusenosti s ovocnymi stromcekmi, do ktorych su nastepene viacere druhy ovocia? ...tym nemyslim viacere odrody jedneho druhu. Mojim cielom je doplnat zahradu o taketo zaujimavosti, ale nejako sa mi o tom nepodarilo dost najst na nete. Viem, ze mozem dat dokopy slivku, ringlotu a marhulu, visnu s ceresnou, ale to je asi tak vsetko. Co sa vam podarilo uspesne navrublovat, alebo ste u niekoho videli?
Ak by sa tato tema ujala, bolo by super, keby sme si vedeli povymienat konariky s osvedcenych stromov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    no,toto mi trochu pripada ako Conchita wurst...
    sory
    ani slivka a ni jablon...
    ani zena ani chlap.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    to akože chceš na slivku navrúbľovať jabloň alebo hrušku?? veď skús,nobelova cena ťa neminie.....
    si myslíš,že prečo si na nete nič nenašiel? lebo asi sa to nedá.......tu máš podpníky...
    http://www.plantex.sk/plantex-zahrada/e-shop/podpnik/
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Dá sa,videla som takého "majstra" v TV,mal asi štyri druhy na jednom strome...Ja osobne nie som "mičurin",ale určite by sa nemalo takto zasahovať do prírody...
    kopretinka no zbohom.......
    misoft Peggy - dá sa- aj štyri, ale jedného druhu - teda jablká s jablkami, hrušky, s hruškami,kôstkoviny s kôstkovinami... i keď niekedy prírodu oblbneš a navrúbľuješ slivku na jabloň a pod., ale "dobrú" krv to nerobí....
    Peggynka Videla som v TV a nebolo to z jedného druhu,prisahám.
    misoft Veď píšem - odrbal prírodu.....
    miax slivka s hruskou asi nepojde, nechcem skusat ani orech do vinica, ale ten tip s podpnikmi je dobry, nejake moznosti sa tam crtaju
      zbaliť
    Kvaka 16.10.14 15:30 odstránil(a) z Porady

    Ake druhy ovocia mozu byt nastepene v jednom strome?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.