Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mne sa to tiež nejak nezdá , veď Ľubochňa je špecializovaný ústav na tieto problémy .

    Ale ak sa to tak vezme , môže ísť aj o poruchu pečene a nie iba pankreasu . Tieto orgány sú previazané jednou šnúrou , pridáva sa aj žlčník .
    To znamená , že ak je jeden orgán napadnutý , tak v určitej miere sa to dotkne aj tých vedľajších .
    Môže sa jednať ( MOŽE ) aj o niečo úplne iné .
    No stanovenie presnejšej diagnózy by mali potvrdiť tie všeliaké vyšetrenia .
    nahodou som nasla tuto otazku, neviem ci sa podarilo nieco zistit...moj syn to msl tiez od 6 mesiacov, vyliecil sa iba vdaka tomu ze sme sa s nim dostali do prahy k prof. Zemanovi, ktory bol na to odbornik....bola to nespravna tvorba inzulinu, bral lieky 5 rokov a odvtedy mu nic nie je....teraz ma 13....poslala som ti aj SS....
    papul Veru nie , už sme absolvovali aj Lubochňu, všetko možné nikto nám nevie pomôcť

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    a koľko má dcéra rokov? nechce sa mi veriť, že by v Ľubochni nepokračovali v pátraní po príčine resp. neodporučili ďalšie vyšetrenia. A na vek sa pýtam nakoľko aj hladovanie t.j. anorexia môže byť jednou z príčin a na druhej strane to môže byť aj nadmerná konzumácia jednoduchých cukrov - biele pečivo, sladkosti, sladké limonády a podobne hlavne keď sa tým človek napchá hneď ráno. Ale aj tak je podstatné lekárske vyšetrenie a keď nepomôže jeden idem k ďalšiemu, pretože je viac foriem resp. spúšťačov, nie len diabetes.
    Naposledy upravil tom_i : 12.05.14 at 11:29
    papul Dcerka má 6 rokov , V Lubochni sme už boli dvakrát aj v Bratislave u uznávaných odborníkoch všetky testy urobené. Teraz bola aj na MR a všetko bolo ok. Máva to od ôsmich mesiacov. Sladkosti aj ked môže jej obmedzujem

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je pre mňa záhada, prečo lekári nepoznajú odpoveď. Snáď to nie je prípad pre Dr. Housa? Nepoteším ťa, ťažko ti tu pomôžeme. Máme ďaleko menej info ako lekári.
    Skús pogoogliť po fórach, kde sa tým zaoberajú, možno nájdeš informácie, ktoré ti pomôžu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Môže byť aj zlá reakcia na očkovanie,zablokovaný stavec.Skúste hľadať akupunktúru.
    možno pomôže.
    http://www.badatel.net/bod-stoviek-c...ho-masirovani/
    Naposledy upravil 220870 : 22.03.15 at 10:18

    hypoglykémie u dcerky , nie je diabetička, pomôžte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.