Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ako je poriešený záručný servis?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Na stránke je pri niektorých vozidlách ( pozeral som Huyindai ) táto poznámka :

    Popis
    Výbava sa môže líšit od slovenských modelov.
    Ide o to ( podľa mňa ) , že čo všetko je za tú cenu .
    Hyundai som pozeral preto , lebo zať kupoval minulý rok .
    Ibaže v cene mal výbavu jak sviňa , plus pneumatiky , plus poplatok za prihlásenie do evidencie ...

    Je síce pravdou , že na vrchu stránky beží ten text :
    Našim klientom ponúkame zľavy na nové automobily aj zo zahraničia priamo od dealerov za bezkonkurenčné ceny na trhu. Neváhajte využiť našu ponuku a ušetriť tak stovky eur proti katalógovým cenám.
    Takže sa radšej informuj presne na podmienky a porovnaj s klasickým dealerom , že o čo vlastne ide ...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j buchi akú má toto logiku táto akože autozlava....ja som kukala kaškaj...keby som išla do nissanu a zaplatím keš tak mám lepšiu cenu ako na tejto akože zlave?!
    buchač Ďalšie , čo ma zaráža , že na stránke nie sú obchodné podmienky .

    Dodacia lehota je síce jedna vec , pravdepodobne sa ale BUDE vyžadovať aj nejaká záloha .

    Čo v prípade , ak sa rozhodne kupec auto neprevziať ???

    Považujem takúto kúpu za mačku vo vreci .....
    lujza.j ja som nekukala podmienky...pre mňa je to blbina aj bez toho...kúpim auto od niekoho xy značku...kam pôjdem na záručný servis na autoslava.sk...asi ťažko...ked je viac predajcov jednej značke a jednému zrušia autorizovaný predaj padá aj záručný servis tam..preberajú ho ostatný autorizovaný predajcovia aj ked auto kupovali u iného..nepoteší to týchto predajcov,ale tak to je...

    možno je to len reklama!
    buchač Aj to mi napadlo ....
      zbaliť

    Chcel by som sa spýtať či pozná respektíve má niekto skúsenosti s firmou autozlavy.sk? Stojím pred kúpou auta a ponúkajú zľavy na nové autá, ale neviem o nich nájsť žiadnu recenziu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.